İnternetteki tüm video oynatıcılarının belirli bir süre sonra takılması

hasanguzel03

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bilgisayarıma USB'den Windows 10 Home format attım. Format attıktan 1 hafta sonra www.google.com a girerken bağlantınız gizli değil hatası alıyordum. Bende DirectX kurduğum zamana sistem geri yükleme yaptım düzeldi. Ardından bu problemle karşılaşır oldum. Tüm tarayıcılarda aynı. Herhangi bir web sitesinden (Twitch, YouTube, Facebook) bir video izlerken belirli bir süre sonra hayvan gibi takılmaya başlıyor ve kilitleniyor. F5 çekince ise düzeliyor. Görev yöneticisinden baktım CPU %5 RAM ise %20 gibi bir şey. USB takıp dosyalarımı saklayarak Windows'u sıfırladım sorun aynı. Tam format atmak istemiyorum, atarsam düzeleceğine de emin değilim. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Dediğim gibi, denemiş ancak işe yaramamış. Ayrıca sıcaklıkta bir sorun yokmuş, dediğine göre 35 derecede.
Temiz kurulum yapmanız lazım gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun düzelmemiş arkadaşlar konu açık. Sorunum hala aynı. Hatta artık direk donuyor. Açıldığı saniyede. Ne sıcaklık var ne ekstra kullanım ama video Player'lar kasmaya devam ediyor.
İşlemcim: Ryzen 3400G.
Sıcaklık: 35 derece.
RAM: 16.
Sorun olmaması lazım.

Sorun düzelmemiş arkadaşlar konu açık. Sorunum hala aynı. Hatta artık direk donuyor. Açıldığı saniyede. Ne sıcaklık var ne ekstra kullanım ama video Player'lar kasmaya devam ediyor.
İşlemcim: Ryzen 3400G.
Sıcaklık: 35 derece.
RAM: 16.
Sorun olmaması lazım.
Donanımsal bir şey olduğunu düşünüyorum. Eğer donanım hızlandırma açık değilse açın.

Donanımsal bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bahsettiğim sistem geri yüklemesinden sonra gerçekleşti. Donanım hızlandırma ne bilmiyorum biraz açabilir misiniz?
Google Chrome > Ayarlar > Gelişmiş > En altta Donanım hızlandırması var. Donanım hızlandırması diğer bileşenleri de kullanır hızlanması için.

Geri
Yukarı