İnternetteki ucuz i7 PC'ler

alınır mı?

• iyidir

Oy: 0 0,0%
  • işini görmez

Oy: 28 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    28
Tam anlamı ile bakkal pc'leri. R7 240 a 4GB VRAM, i7 diyip 2010'dan kalma işlemci. Paranızı çöpe atmaktan farklı birşey değil. Bu bütçeye i3 6098p+RX 460 ikilisi alınabilir.

Alınmaz, ben bile yeterli bilgiye sahip olmadığım halde bu 'çöp' bilgisayarlardan anladığımı söyleyebilirim. Sakın almayın.

Site Webdenal böyle bir sistem dizersiniz.

Dosya Ekleri

• 1500 TL Monitörsüz.png
    1500 TL Monitörsüz.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 103
O bilgisayarlardan birisini alırsanız, bilgisayar değil çöp almış olursunuz. Dikkat ederseniz sadece i7 yazıyor, sayfaya tıklamadığımız sürece işlemci hakkında herhangi bir başka bilgi yok. Bunlar tamamiyle cahil insanların, bilgisayardan almayan insanların, gözünü boyamak için yapılan çöp bilgisayarlar. Herkesin bileceği üzere şu anki en iyi işlemcilerden birisidir i7 serisi. Adamlar bakıyor, "Aaa bilgisayarda i7 var, ne kadar güçlü bir bilgisayar, bu tüm oyunları açar" diyor. Eve gelince büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Son nesil Intel Pentium bir işlemci bile, ilk nesil i7 den daha fazla performans verir. Kesinlikle bu tür bilgisayarlardan hiç birisini almayın. O fiyata kendiniz toplayın, daha iyi.

O bilgisayarlardan birisini alırsanız, bilgisayar değil çöp almış olursunuz. Dikkat ederseniz sadece i7 yazıyor, sayfaya tıklamadığımız sürece işlemci hakkında herhangi bir başka bilgi yok. Bunlar tamamiyle cahil insanların, bilgisayardan almayan insanların, gözünü boyamak için yapılan çöp bilgisayarlar. Herkesin bileceği üzere şu anki en iyi işlemcilerden birisidir i7 serisi. Adamlar bakıyor, "Aaa bilgisyarda i7 var, ne kadar güçlü bilgisayar, bu tüm oyunları açar" diyor. Eve gelince büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Son nesil Intel Pentium bir işlemci bile, ilk nesil i7 den daha fazla performans verir. Kesinlikle bu tür bilgisayarlardan hiç birisini almayın. O fiyata kendiniz toplayın, daha iyi.

Kesinlikle katılıyorum. Bunları yazacaktım çok üşendim yazmadım. :)

Hazır sistem almak yerine, burada biz size daha iyisini ve güçlüsünü hatta daha uygun fiyata toplayabiliriz. Bütçenizi belirtin yeter. Monitör ve ekipmanlar olucakmı bunuda belirtirseniz toplarız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı