İnternetten açılan coin kazısı telefonumu mu kullanıyor?

Basic human

Centipat
Daha fazla  
Ben denemek için internetten Bitcoin sitesinde kazı başlattım da durduramıyorumç inşallah benim teşefonu kullanmıyordur, kullanmıyordur değil mi?

Screenshot_20240421_010043_Chrome.jpg

geçen yıl girmiştim ilk kazandırıyor gibi duruyo fakat sonra hiç artmıyo çekilebilir min limite yaklaşılmıyor bile

Hayır kullanmaz.

İlk önce arka planda çalışan bir uygulama değil, tarayıcıdan açıp izlediğin bir link. Telefonunun kalitesine bağlı ama arka plana attığında anında kapandığına eminim. Zaten sitenin isminde yazıyor "Cloud mining" yani akonusu bulut sunucularındaki bir bilgisayarı kullanarak mining yapmak ki baştan sona saçmalıktan ibaret bir şey.

Sen onu bunu boş ver hangi bilgilerini kaptırdıysan (farklı yerlerde kullandığın aynı şifre gibi) git değiştir veya kredi kartını falan iptal ettir yenisini iste bankandan

Hayır kullanmaz.

İlk önce arka planda çalışan bir uygulama değil, tarayıcıdan açıp izlediğin bir link. Telefonunun kalitesine bağlı ama arka plana attığında anında kapandığına eminim. Zaten sitenin isminde yazıyor "Cloud mining" yani akonusu bulut sunucularındaki bir bilgisayarı kullanarak mining yapmak ki baştan sona saçmalıktan ibaret bir şey.

Sen onu bunu boş ver hangi bilgilerini kaptırdıysan (farklı yerlerde kullandığın aynı şifre gibi) git değiştir veya kredi kartını falan iptal ettir yenisini iste bankandan
Telefondan mining yapılabilir ama getirisi çok düşük olur ve bu şekilde olmaz. Cloud kısmına gelince telefonda mining yapar, yaptğını oraya atar. Ama bunun bir internet sitesinde olması zor. Siz siz olun böyle saçma sitelere girmeyin.

Telefondan mining yapılabilir ama getirisi çok düşük olur ve bu şekilde olmaz. Cloud kısmına gelince telefonda mining yapar, yaptğını oraya atar. Ama bunun bir internet sitesinde olması zor. Siz siz olun böyle saçma sitelere girmeyin.

Ben de biliyorum Raspberry Pi de bile mining yapılabildiğini ama bir internet sitesinin tarayıcıyı alet ederek cihazda ağır iş yapabileceğini sanmıyorum.

Hayır kullanmaz.

Sen onu bunu boş ver hangi bilgilerini kaptırdıysan (farklı yerlerde kullandığın aynı şifre gibi) git değiştir veya kredi kartını falan iptal ettir yenisini iste bankandan.

Hocam ben mailden numaraya kadar hepsini geçici sitelerden temin ettim kendi mailimi ve telefon numaramı vermedim yani.

Ayrıca ben anlamadım şimdi herkes başka başka demiş, benim telefonumu kullanır mı kullanmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı