İnternetten alınan üründe beden tutturmak

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bu sitenin bedenlerinde göğüs ve omuz ölçüsü maksimum 55-54, göğüs ölçüsünü alınca 55 çıkan insan mı var? Nasıl ölçülmesi lazım çünkü Trendyol üzerinden alışveriş yaparken örneğin 100 çıkıyorsa M al falan diyor ve oluyor cidden ama bunlar 50 falan yazmış neye göre kime göre 50 nasıl ölçeceğim yahu?
Site bu, örnek olarak koydum bu ürünü. Dvsn Baskılı Siyah Unisex Tshirt, Export, TSH00002

Neden bilmiyorum ancak yarısını yazmışlar bedenlerin arayarak sordum, teşekkürler. Yani 50 beden diyorsa 100 beden olarak hesaplamak lazımmış.

Son düzenleme:
İnternetten çok fazla beden ölçüsü gerektiren ürün satın aldım, alıyorum. Örnek veriyorum M giyiyorsan yorumlarına bakıp hangi kalıp olduğuna dikkat et. Ürünün yorumlarında mutlaka aklına takılan sorulara cevap buluyorsun. 4 ve üzeri skor alan ürünleri tercih et. Şu an halihazırda evinde buna benzer bir ürün varsa ve hangi beden sana oluyorsa ona göre al, geldiğinde dener olmazsa kolayca iade edersin. Ben böyle yapıyorum, şu ana kadar iade ettiğim ürün olmadı. Ne beden bana oluyorsa onu sipariş ediyorum, bol kalıpsa S alıyorum bazen; dar kalıpsa L alıyorum gibi.

Arkadaşlar bu sitenin bedenlerinde göğüs ve omuz ölçüsü maksimum 55-54, göğüs ölçüsünü alınca 55 çıkan insan mı var? Nasıl ölçülmesi lazım çünkü Trendyol üzerinden alışveriş yaparken örneğin 100 çıkıyorsa m al falan diyor ve oluyor cidden ama bunlar 50 falan yazmış neye göre kime göre 50 nasıl ölçeceğim yahu?
Site bu, örnek olarak koydum bu ürünü. Dvsn Baskılı Siyah Unisex Tshirt, Export, TSH00002

Neden bilmiyorum ancak yarısını yazmışlar bedenlerin arayarak sordum, teşekkürler. Yani 50 beden diyorsa 100 beden olarak hesaplamak lazımmış.

İnsanlarda psikolojik olarak ne kadar zayıfım etkisi yaratmak için herhalde :D.

Geri
Yukarı