İnternetten alınan Windows 10 ürün anahtarları

x1diyigitx1

Decapat
Merhaba, aranızda 50, 20 Türk lirasına satılan ürün anahtarlarını alıp kullanan varsa bana tavsiye edebileceğiniz bir satıcı var mı acaba? Bir de ben bu ürün anahtarı ile Windows'u aktifleştirdim diyelim format gerekiyor mu yoksa aktifleştirdikten sonra kullanmaya devam edebiliyor muyum? Son olarak şu an kullandığım Windows crackli ben ürünü aktifleştirdikten sonra crackli olmasının bir önemi kalır mı yani güvenli olur mu? Tüm sorularımı bir mesajda topladım fikri olanlarınız yardımcı olursa çok sevinirim.

Site fark etmez ben rastgele biyerden aldım. İstediğin yerden al dostum Windows 10 Pro için kod al sadece Pro'da oluyor. Windows 10 etkinleştir kodunu gir oluyor format mı atttın mesela aynı kodu gir yine ful olur. Anakartını göz önünde tutuyor. Anlayacağın. Faydam olduysa ne mutlu bana.
Profilimde yeni bir sorunum var fikrin varsa yazar mısını tesekkürler.

Lazimbana adlı siteden alabilirsin. Güvenilir ve ucuz.
Sanırım orda kalmamış sağlamlisans diye bir site var ordan alacağım galiba.
Site fark etmez ben rastgele biyerden aldım. İstediğin yerden al dostum Windows 10 Pro için kod al sadece Pro'da oluyor. Windows 10 etkinleştir kodunu gir oluyor format mı atttın mesela aynı kodu gir yine ful olur. Anakartını göz önünde tutuyor. Anlayacağın. Faydam olduysa ne mutlu bana.
Profilimde yeni bir sorunum var fikrin varsa yazar mısını tesekkürler.
Teşekkür ederim ve kusura bakmayın açtığınız konuyu inceledim pek fikrim yok :(

Yeni konular

Geri
Yukarı