İnternetten alışveriş yaparken iyi düşünün ve güvenli bir yöntem seçin

Konunuzu okumuştum gerçekten çok üzüldün adınıza. Evinin adresini tespit edebilir misiniz? Evi bulursanız linç edin dolandırıcıyı.

Keşke senin gibi bir abim olsaydı @er36po. Sen bizim moralimiz oluyorsun hep Erkan abi. Şuan o kadar yalnızım ki anlatamam. Kafayı sıyırmak üzereyim.

Beni öz kardeşin, ağabeyin gibi görebilirsin kardeşim.:)
Biliyorum bu olay seni bayağı özmüş ama dediğim gibi, üzülmek çözüm değil.

Eğer kabul edersen telafi etmek isterim? Hani moralin düzelecekse?

@Silinen üye, keşke konumunu tespit edebilen olsa. Bu ve benzeri kişiler için linç çözüm değil. Fakat şöyle yapılabilir: Yakalayacaksın onu ve ona sanal ortamdaki tüm hesaplarına zorla giriş yaptırıp ''Ben bir hırsızım, sakın bana inanmayın'' şeklinde bir kaç mesaj attıracaksın.:D

Telafi derken? Burada sen suçlu değilsin ki abi, sen neden telafi edesin :). Burada mutlu olabileceğim tek şey, adaletin yerini bulmasıdır. Eğer adalet yerini bulmazsa, Allah'a yalvarıyorum ki başına bin bir türlü bela gelsin ki yaptığı yanına kar kalmasın. Atalar boşuna dememiş bazı şeyleri; Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye.

Hani kabul edersen o oyunu ben hediye edeyim diye yazdım.

O kişinin peşine düşeceklerini pek sanmıyorum. Ha normalde peşine düşüp mıtlaka yakalamaları gerekir ama...

''Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste'' Aynen.

Oyunu zaten son kalan burs param ile aldım :). Durumun vaziyetini görünce birkaç gün önce aldım Voidu.com adlı siteden.

Kafaya fazla taktığımdan, fazla düşündüğümden saçlarım seyreldi yirmili yaşlarda :). Hiç saçıma bir şey sürmediğim halde :). Fazla takmak iyi değil fakat dünya işte...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı