İnternetten bilgisayar almak güvenilir mi?

Bana incehesap.com'u önerdiler ama hiç alışveriş yapmadığım için emin olamadım.

Açıksası ben de yapmadım ve çok bir bilgim yok. Eğer oradan alman şart değilse gamegaraj ve gaminggene yönelmeni isterim. İkisi de güvenilir siteler. İstanbulda isen direk showroomlarına gidip de alabilirsin

Tam onu yazacaktım teknoloji tamamen şans işi, 50 TL'lik ürün alırsın çalışır, 50klık ürün alırsın arızalı çıkabilir, tamamen şans işi.
Teşekkür ederim :)
İtopya üzerinden aldım sorunsuz şekilde geldi. İnternet üzerinden bir sürü sipariş veriyorum hepsi sorunsuz şekilde geldi daha sorun yaşadığım olmadı.

Siteler şu şekilde (unuttuğum olursa bellirtin)
Bana da incehesap.com'u önermişlerdi fakat müşteri yorumlarının çoğu olumsuz olunca biraz daha araştırma gereği duydum.

Açıksası ben de yapmadım ve çok bir bilgim yok. Eğer oradan alman şart değilse gamegaraj ve gaminggene yönelmeni isterim. İkisi de güvenilir siteler. İstanbulda isen direk showroomlarına gidip de alabilirsin

İncehesap.com'da piyasanın çok altında bir fiyata laptop buldum. O nedenle ordan almayı düşünüyorum ama dediğim gibi güvenilirlik ve satış sonrası hizmetler konusunda endişelerim var.

İncehesap.com'da piyasanın çok altında bir fiyata laptop buldum. O nedenle ordan almayı düşünüyorum ama dediğim gibi güvenilirlik ve satış sonrası hizmetler konusunda endişelerim var.

Link atın hem inceleyelim hem de karar veririz site konusunda. Bütçeyi de söylersen yardımcı olabiliriz.

İyi günler. Fiyat açısından daha avantajlı olduğu için internet üzerinden bilgisayar almaya karar verdim. Sizce internet üzerinden bilgisayar almak mantıklı mı? İnternet alışverişinde ne gibi sorunlar yaşayabilirim? Dizüstü bilgisayar satışı konusunda önerebileceğiniz güvenilir bir site var mı? Daha önce Web'den alışveriş yapan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkür ederim.
Nereden aldığınıza bağlı, güvenilir bir yeri tercih edin kesinlikle.

İncehesap.com

Almayı düşündüğüm cihaz bu. Bütçem maksimum 8500

attığını veya bunu alabilirsin:

Yeni konular

Geri
Yukarı