İnternetten bilgisayar sipariş vermek tehlikeli mi?

RetR0_Z

Decapat
Selamlar arkadaşlar. Ben bu yaz bilgisayar almayı düşünüyorum ve bu günlerde internet sitelerin indirimde güzel sistemler gördüm ama içimde bilgisayar sipariş etmek acaba tehlikeli olur mu parça kırık gelir mi vb. Böyle sıkıntılı soru işaretleri ile durmadan baş başa kaldım ve size baş vurmak istedim siz hiç internetten bilgisayar sipariş verip hiç sıkıntı yaşadınız mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo sırasında başına her şey gelebilir, biraz riski var. Sistemi birebir görme imkanınız olmadığı için abartı düşük fiyatı olanları almanız tehlikeli olacaktır.

Selamlar arkadaşlar. Ben bu yaz bilgisayar almayı düşünüyorum ve bu günlerde internet sitelerin indirimde güzel sistemler gördüm ama içimde bilgisayar sipariş etmek acaba tehlikeli olur mu parça kırık gelir mi vb. Böyle sıkıntılı soru işaretleri ile durmadan baş başa kaldım ve size baş vurmak istedim siz hiç internetten bilgisayar sipariş verip hiç sıkıntı yaşadınız mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Turbox almayın ve kargocu getirdiği zaman kapıda kontrol edin sağlam mı diye.

Ben kasamı gaming.genden almıştım ve aldığımda yeni açılmıştı burası sıkıntısız 2 günde geldi. Alacağın siteye bağlı. Herhangi bir sorun çıkarsa 14 gün içerisinde iade edebilirsin.

Geri
Yukarı