İnternetten en etkili şekilde nasıl para kazanılır?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. İnternetten en etkili şekilde para kazandıracak bir site veya uygulama öneriniz var mı? Madencilik dışında diyorum çünkü doğru düzgün bir ekran kartım bile yok. Bu sebeple, klasik yollarla nasıl en etkili şekilde internetten para kazanabilirim? Ayda 100-200 TL kazandırsa bile yeterli.

Hocam internet sitesi açabilirsiniz ama ondan da para kazanmak için 5-6 ay boyunca içerik atmanız lazım siteye. Bir kaç arkadaşınız ile site açar ve sürekli yayın atarsanız bir zamandan sonra reklam teklifi gelmeye başlayacaktır.

72 saat edging yapıp patlama anını yayınla. İzleniyor mu, izleniyor.

Roblox’da harita tasarlayıp çocukları robux vermeye zorla. Pet simülator çakmaları iyi tutuyor.

Aliexpress’den ucuza mal alıp başka yerde pahalıya sat.

Youtube’da eleştiri kanalı aç.

Site tasarla ve onları sat.

Kodlama öğren, basit ama kullanışlı bir şeyler yaz, indirme linkini adfly’a koy.

Blog aç, ilginç şeyler yaz, sayfaya reklam koy.

375349

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Youtube'ta içerik üretmeyi çok fazla kafaya takma, sevdiğin fandomların (Brony, Furry vs) videosunu çek, sen gerçek hayatta iş bulmaya odaklan Youtube'tan para kazanmaya çalışmak zaman kaybı...

Merhaba. İnternetten en etkili şekilde para kazandıracak bir site veya uygulama öneriniz var mı? Madencilik dışında diyorum çünkü doğru düzgün bir ekran kartım bile yok. Bu sebeple, klasik yollarla nasıl en etkili şekilde internetten para kazanabilirim? Ayda 100-200 TL kazandırsa bile yeterli.
Gambling oynayarak kazanabilirsin tabi şans işi. Bu arada aydın Didim'de mi oturuyorsun ?

Iyi derecede yabanci dil ya da yazilim gelistirme biliyorsan internetten iyi para kazanabilirsin kontratli sekilde uzaktan calisarak. Ceviri yapmak ya da firma/kisiler icin kod yazmak, uygulama gelistirmek gibi.

Bionluk diye bir site var. Evden dublaj veya seslendirme yaparak para kazanabilir miyim? Gerçi ses eğitimim yok ama, amatör seviyede yapıyorum işimi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı