İnternetten gelir elde etmek

Kullanmadığınız veya çevrenizdeki insanların kullanmadığı eşyaları Sahibinden GeT sistemi ile satabilirsiniz. Ben halihazırda yaparak ayda 300-400 TL arasında ek gelir elde ediyorum. Faturalarımı karşılıyor.

Ayda 15-20 TL gelse yeter. Kaç kişi tıklaması gerekir bu kadar para gelmesi için?
1 tıklamaya, eğer direkt reklamı geçerse 5-15 kuruş arası kazanıyorsun. Biz buna 12 kuruş diyelim. Eğer, reklamlara tıklarsa 35-50 kuruşa kadar çıkıyor. Buna 40 kuruş diyelim. 10 kişiden 1 kişi reklamlara tıklıyor diye var sayarsak, ortalama 50-75 kişi falan gerekiyor.

1 tıklamaya, eğer direkt reklamı geçerse 5-15 kuruş arası kazanıyorsun. Biz buna 12 kuruş diyelim. Eğer, reklamlara tıklarsa 35-50 kuruşa kadar çıkıyor. Buna 40 kuruş diyelim. 10 kişiden 1 kişi reklamlara tıklıyor diye var sayarsak, ortalama 50-75 kişi falan gerekiyor.
Peki bunları kendim tıklarsam yine de olur mu?

Daha önceki mesajıma ek olarak eğer çabalarım derseniz kişisel veya gündem, teknoloji üzerine bir blog açarak reklam gösteriminden hatırı sayılır para kazanabilirsiniz. Ortalama CPM 1.5-2 dolar seviyelerine dayandı.

Geri
Yukarı