İnternetten günlük 30 TL nasıl kazanılır?

blog yazarlığı yaparsanız, her makaleniz 25 dakika sürer ise ve 3 saat çalışır iseniz 7 adet makale yaparsınız. Makale başı 5TL alır iseniz günlük 35TL kazanırsınız. Fakat makale başına 7TL de alabilirsiniz ve bu sayede günlük 50TL kazanabilirsiniz.

bilgisayarın kaldırırsa Lost Ark yükle oradan hesap satışı yapalım bende eleman arıyordum.
Skype adım = Live: Cid. 60C72718A8F96a8a

Hocam Reddit hesabınız var mı? Varsa günlük 50 TL alabilirsiniz.
Nasıl yapabilirim hocam?

blog yazarlığı yaparsanız, her makaleniz 25 dakika sürer ise ve 3 saat çalışır iseniz 7 adet makale yaparsınız. Makale başı 5TL alır iseniz günlük 35TL kazanırsınız. Fakat makale başına 7TL de alabilirsiniz ve bu sayede günlük 50TL kazanabilirsiniz.
Hocam makalelerim satılmıyor benim ya. Aylar önce yazdığım makalelerim hala duruyor satılık. Daha hızlı satılması için ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Nasıl yapabilirim hocam?

Hocam makalelerim satılmıyor benim ya. Aylar önce yazdığım makalelerim hala duruyor satılık. Daha hızlı satılması için ne yapabilirim?

Telegram grubunu atayım:Reddit Paylaşım Grubu (A.Bayraktar) @presalecatcherr
Arkadaşlar post atmak isteyen olursa benim kullanıcı adım @xumutkx'i de verse ilk postunuzla beraber bende ücret alırım benim davet ettiğimi söylemeniz yeterli. Şimdiden teşekkürler.

Makale yapıp satmaya çalışırsanız tabi ki de almazlar hele ki üstünden zaman geçmiş makaleleri. Her hangi bir sitede yazar olarak işe alın ve günümüzde olan olayları yazacaksın. Normal haber yapacaksın işte.

Makale yapıp satmaya çalışırsanız tabi ki de almazlar hele ki üstünden zaman geçmiş makaleleri. Her hangi bir sitede yazar olarak işe alın ve günümüzde olan olayları yazacaksın. Normal haber yapacaksın işte.
Hocam işverenleri nasıl bulacağım? Tek tek haber siteleri ile iletişime mi geçeyim?

Hocam işverenleri nasıl bulacağım? Tek tek haber siteleri ile iletişime mi geçeyim?
Biraz şans işi. İstersen Seaser Media'ya bakabilirsin, zamanında orada çalıştım ve memnunum ayrılmak istediğimi söyledim okuldan dolayı ve hiç sorun çıkartmadılar istediğim zaman dönebileceğimi de söylediler hatta.

Geri
Yukarı