İnternetten HDD alınır mı?

Bütçe
800

VenomBey

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
B460
Bozuk çıkarsa iade edersiniz. Forumda bile yerinden gidip elle alan sayısı az. Herkes internetten alıyor. Eğer bir sıkıntı çıkarsa ve destek çıkmazlarsa THH'ye başvurabilirsin.

Arkadaşlar selam masaüstü bilgisayarım için ek bir depolama almam gerekiyor. 1-2 gündür araştırdım ama internetten almaktan biraz çekiniyorum biliyorsunuz HDD bozulabilme ihtimali var sizce internetten alınır mı?
Almak istediğim model:

Yukarıdakini öneririm sizin istediğiniz yerine. Hepsiburada'nın kendisi gönderiyor. Kargolamada bir problem olursa iade hakkınız olduğundan bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

@VenomBey

Yukarıdakini öneririm sizin istediğiniz yerine. Hepsiburada'nın kendisi gönderiyor. Kargolamada bir problem olursa iade hakkınız olduğundan bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Hocam çoğu yerde WD Blue öneriyorlar iyi ki bunu önerdiniz. Anakartımda SATA 3 var burada özelliklerde SATA 3.5 yaziyor uymama gibi bir sorun olur mu?
Anakart modelim: B460M-A Pro

Hocam çoğu yerde WD Blue öneriyorlar iyi ki bunu önerdiniz. Anakartımda SATA 3 var burada özelliklerde SATA 3.5 yaziyor uymama gibi bir sorun olur mu?
Anakart modelim: B460M-A Pro
Sorun olmayacaktır, WD Blue taş gibi HDD; daha iyi olsun derseniz de WD Black serisine bakabilirsiniz.

HDD alacaksanız mümkünse internetten almayın, kargo şirketleri kargolara çöp gibi davranıyor; bildiğiniz üzere HDD'ler de aşırı hassas cihazlar, sarsıntıya hiç tahammülleri yok.
Evet hocam ondan korkuyorum ama iade imkanları olduğundan bir sıkıntı olucağını sanmıyorum
@VenomBey

Saolun hocam konu için

Yeni konular

Geri
Yukarı