İnternetten hızlıca nasıl para kazanılır?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Makale işinde hızlıca ilerledim ve günde 50-100 TL kazanabilecek duruma geldim. Farklı alanlara da yönelmek istiyorum kazancımı artırmak için. Bunun dışında hızlıca para kazanabileceğim bir şey önerebilir misiniz? Steam hesap satışı nasıl bir fikir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Makale işinde hızlıca ilerledim ve günde 50-100 TL kazanabilecek duruma geldim. Farklı alanlara da yönelmek istiyorum kazancımı artırmak için. Bunun dışında hızlıca para kazanabileceğim bir şey önerebilir misiniz? Steam hesap satışı nasıl bir fikir?

Airdropları takip edebilirsin. 800 TL'ye yakın bir para kazandım 1 ay içerisinde.

Benim de merak ettiğim bir konu aslında. RedBubble duydum izledim videolarını ama hiç para kazanmak için denemedim açıkçası. Bilen birileri varsa kazananlar varsa söylerse sevinirim.

Benim de merak ettiğim bir konu aslında. RedBubble duydum izledim videolarını ama hiç para kazanmak için denemedim açıkçası. Bilen birileri varsa kazananlar varsa söylerse sevinirim.
Ben bir tane Steam hesabı açıp içine Offline oynanabilecek bir kaç güzel oyun yükleyip sınırsız insana satmayı düşünüyorum. Farklı sitelere ilan koysan satış fiyatı 25 TL olsa 2 sipariş bile gelse günde 50 TL kazanıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı