İnternetten kız bulmak tehlikeli mi?

Noodleyiyenkel

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlar da sahte arkadaşlık siteleri çığırından çıkmış durumda. İnternetten kız arkadaş bulmak tehlikeli mi? Tinder da araba fotosu atan erkekler 100 eşleşme alırken tarihi mekanlarda çekilenler 4 5 eşleşme alıyor ama site Premium almaya zorluyor bizi beğenenleri görmek için. Evden dışarı çıkıp kız arkadaş nasıl bulabilirim? Kitap okumayı çok seviyorum bunun bana artısı var mıdır? Komşu arkadaş olsun iş arkadaşı olsun vs. ben açıktan okuyorum liseyi bitirip memur olmayı hedefliyorum. Üniversite okuma hayalim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

İnternete bulaşma sakın çevrende bul bir tane illa vardır zaten yoksa bile yolculuklarında görürsün olmaz diye bir şey yok.
Hocam benim özgüvenim yok. Korkuyorum kızın babasından dayak yerim diye. Karşıma çıkmıyor hiç kız. En son çıktığında babası biraz konuşmamıza izin vermişti.

Arkadaşlar son zamanlar da sahte arkadaşlık siteleri çığırından çıkmış durumda. İnternetten kız arkadaş bulmak tehlikeli mi? Tinder da araba fotosu atan erkekler 100 eşleşme alırken tarihi mekanlarda çekilenler 4 5 eşleşme alıyor ama site Premium almaya zorluyor bizi beğenenleri görmek için. Evden dışarı çıkıp kız arkadaş nasıl bulabilirim? Kitap okumayı çok seviyorum bunun bana artısı var mıdır? Komşu arkadaş olsun iş arkadaşı olsun vs. ben açıktan okuyorum liseyi bitirip memur olmayı hedefliyorum. Üniversite okuma hayalim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

İnterneti bırak kız tehlikeli hocam :D kız işi boş iş bana göre benim düşünce anca iyi geceler günaydın sabah günlük rutin böyle agalarla takılmayı tercih ederim.

Bizim inkılap hocası; internette, İrem sandığınız kişi kamil çıkabilir demişti :D

Hocam benim öz güvenim yok. Korkuyorum kızın babasından dayak yerim diye. Karşıma çıkmıyor hiç kız. En son çıktığında babası biraz konuşmamıza izin vermişti.

Zamanla alışman lazım zaten, bu işler direk kızla konuşup çıkmak gibi bir şey değil önce babasıyla iletişimini geliştir ve utanma niye utanıyon :D

Yapabilirsiniz tabii ki ama tinder gibi uygulamalardan yapmanızı önermem instagram, snapchat gibi uygulamalardan illa ki bulursunuz ama sevgili olmayın flört olun.

Geri
Yukarı