İnternetten kız bulmak tehlikeli mi?

Çevredeki kızlar klasik önündekini altın kaplama sanan Türk kızlarındansa İnternet'ten başka çare yok. Elizabeth bir yere kadar. Aşık olacak kadar aptal olma, zaman öldür gönül eğlendir yeterli. Zaten bu devirde İnternet'ten düşürmesen nereden düşüreceksin? çeşme başında mı?

Hocam tinderdı tiktoktu falan filan hiç bulaşma hatta uygulamaları yukluyse direk silin gitsin yoksa Esra erolda bulursunuz Bir anda kendinizi 😅

Ben internetten kız arkadaş kız gerçek anlamda psikopat çıktı bence çok da emin olma. Ve dalga geçmek için değil ciddi anlamda psikopat gibiydi.

İnterneti bırak kız tehlikeli hocam :D kız işi boş iş bana göre benim düşünce anca iyi geceler günaydın sabah günlük rutin böyle agalarla takılmayı tercih ederim.
Yanlış anlaşılmasın (şaka):
1653506683259.png
1653506753737.png

agalar

Çevredeki kızlar klasik önündekini altın kaplama sanan Türk kızlarındansa İnternet'ten başka çare yok. Elizabeth bir yere kadar. Aşık olacak kadar aptal olma, zaman öldür gönül eğlendir yeterli. Zaten bu devirde İnternet'ten düşürmesen nereden düşüreceksin? çeşme başında mı?
Hocam türk kızların egosu tavan da ben nereden bulacam dürüst bir kız? Yurt dışına çıkmalı mıyım? Hangi ülkeye gitmeliyim? Ama ordaki yaşam şartları iş olsun para olsun nasıl kazanacağımı hiç bilmiyorum. Ben yabancı ülkeden kız bulabilir miyim?

Geri
Yukarı