Oyun İnternetten mi Vatan'dan mı bilgisayar alınmalı?

SercanHurma

Femtopat
Daha fazla  
Ben dün Vatan Bilgisayar'a bilgisayar fiyat bilgisi öğrenmek için gittim. Bana orada R5 5600 ve RX 6700 (XT değil)li sistem önerdiler. Bu sistem 20.800 TL. Ben oraya gitmeden önce aklımda 2 tane sistem vardı. Bir tanesi 6700 XT özelleştirme yaptığım zaman 21.200 falan oluyor. Digeri ise RX 6800'i da 25.000 TL falandı. Sizce ne yapmalıyım? İnternetten aldığım zaman WattMan hatasıyla veya başka bir hatayla karsilastigimda karsimda muhatap bulabilir miyim? (site Gençer Gaming) sistemlerin hepsi R5 5600'lü.

Trend yol dan bakabilirsiniz? aynı sistemi arayabilirsiniz belki o sistem çıkar.

Trend yol dan bakabilirsiniz? aynı sistemi arayabilirsiniz belki o sistem çıkar.
Yada Tek Tek Donanımları Toplayabilirsiniz.

Trend yoldan bakabilirsiniz? Aynı sistemi arayabilirsiniz belki o sistem çıkar.

Trendyol'dan hiçbir koşulda sistem alınmaz.

Ben dün Vatan Bilgisayar'a bilgisayar fiyat bilgisi öğrenmek için gittim. Bana orada R5 5600 ve RX 6700 (XT değil)li sistem önerdiler. Bu sistem 20.800 TL. Ben oraya gitmeden önce aklımda 2 tane sistem vardı. Bir tanesi 6700 XT özelleştirme yaptığım zaman 21.200 falan oluyor. Digeri ise RX 6800'i da 25.000 TL falandı. Sizce ne yapmalıyım? İnternetten aldığım zaman WattMan hatasıyla veya başka bir hatayla karsilastigimda karsimda muhatap bulabilir miyim? (site Gençer Gaming) sistemlerin hepsi R5 5600'lü.

İncehesap, Gaming gen TR, Sinerji gibi siteler güvenilirdir. Gençer Gaming biraz yeni bir kuruluş yine de güvenilirdir.

Bir sorun çıktığında destek ekibi yanıtlar mı çünkü bazı yerler cok fazla dikkate almiyor kullanıcıları.

Teknoloji şans işi kimden alırsanız alın mutlaka bir problem çıkar. :D
Önerdiğim firmalarda sorun yaşamanız daha düşük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı