İnternetten ödev yaparak nasıl para kazanılır?

İnternetten ödev yaparak nasıl para kazanabilirim?

YKS'yi bitirdikten sonra çalışmak istiyorum. Malum virüsten ve tecrübesiz bir üniversite öğrencisi olacağımdan dolayı iş bulamayacağım.

Ben de yapmak istediğim iş olan ineklemeyi tercih ettim.

Lise düzeyinde ödev yaparak nasıl para kazanabilirim, bunun için bir internet sitesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ödevi bilmiyorum da Kunduz uygulamasına bir bak istersen soru çözerek para kazanabilirsin.
Kunduz'a başvurmak isteyen çok kişi var, üstüne soru başına 10-50 kuruş arası kazanıyorsun ama 10-15 dakika açıklamak zorunda kalıyorsun. Onun yerine koçluk yapmayı veya özel ders vermeyi düşünebilirsin.

Ödev çözdürmek isteyen kişiler bence ya konuyu bilmiyordur ve ucuza halletmek ister. Ya da zengin züppenin tekidir. Burnu havadadır. Sizin başınız ağrır.

Bilmiyorum profil linkimi atmam yasak sanırım ancak Bionluk üzerinden üç yıldır çevirmenlik, iş başvuruları ve insanların ödevlerini yapıyorum İngilizce alanında. Genellikle essay yazıyorum, sınavlarına giriyorum vs.

Play storede kunduz öğretmen adlı uygulama var. Gerekli belgeleri attıktan sonra kunduz uygulamasını yükleyen öğrencilerin sorularını çözüyorsunuz.

Play storede kunduz öğretmen adlı uygulama var. Gerekli belgeleri attıktan sonra kunduz uygulamasını yükleyen öğrencilerin sorularını çözüyorsunuz.
Kunduz'a başvurmak isteyen çok kişi var, üstüne soru başına 10-50 kuruş arası kazanıyorsun ama 10-15 dakika açıklamak zorunda kalıyorsun. Onun yerine koçluk yapmayı veya özel ders vermeyi düşünebilirsin.

Geri
Yukarı