İnternetten para kazanılır mı?

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi forumlar öncelikle, günde 8-10 saat bilgisayar başındayım oyun, edit, Photoshop, derken akşam ediyorum. Fakat artık oyunlardan sıkılmaya başladım, ders çalıştığım için işe girmiyorum. Haliyle bunca saat bilgisayar başındayken de boş durmak canımı sıktı, internetten para kazanabilir miyim? Böyle bir şey var mı? Vaktimi boşa harcamamış olurum. Anket doldurarak para kazanıldığını duydum. Öyle bir site var mı? Var ise ne kadar güvenli?

Daha önümde çok yol var. 15 yaşındayım ve ailemin durumu pek iyi değil. Evde boş boş durmak artık koymaya başladı bana.

Yaşın itibariyle para kazanma derdin şu an olmamalı bence. Önceliğin derslerin, okulun ve geleceğe yatırım yapmak olsun. Ailen de bunu bekler senden diye düşünüyorum.

Bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi yabancı dil öğrenmeye çalış. Bu yaşta temeli daha kolay atıp ilerlersin. Bol bol kitap oku. Kitap okumak ufkunu genişletir.

Boş boş durmak yerine bu gibi aktiviteleri yapsan ileride çok faydasını görürsün.

Hala vaktin kalıyor mu? Cevap evetse, interneti faydalı anlamda kullan. Kendini geliştirecek bir alan seç ve şimdiden başla. Yazılım, kodlama öğrenebilirsin mesela ilgin varsa.

Hem de (Turkiye'de) maasli calisarak kazandigindan cok daha fazlasini kazanirsin.
Ayda 10K kazandiran is saatte 10$ kazandirmiyor.
Isini iyi yapan biri online sundugu hizmeti global pazarda saatligi 10$ un cok ustune satar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı