İnternetten para kazanılır mı?

Aga birazcık daha açık anlatır mısın? Yaşım 15 bu arada
Mesela Bionluk'ta ilan verebilirsin, örnek veriyorum tasarım ile uğraşıyorsan "...TL'ye profesyonel logo yapıyorum" diye ilan verirsin logo yapmanı isteyen kişiler sana mesaj atar isteklerine göre logo yaparsın beğenirlerse paranı öderler vs. Bu sadece bir örnek.

Mesela Bionluk'ta ilan verebilirsin, örnek veriyorum tasarım ile uğraşıyorsan "...TL'ye profesyonel logo yapıyorum" diye ilan verirsin logo yapmanı isteyen kişiler sana mesaj atar isteklerine göre logo yaparsın beğenirlerse paranı öderler vs. bu sadece bir örnek.

Başka var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyimakale gibi yerlerde makale yazmak para kazandırırmı sizce? Bir de bionlukta para kazanabilir miyim? Yani sipariş gelir mi bir deneyiminiz var mı?
Bionluk hesabım var ama çok fazla anladığım söylenemez. Yaptığınız işe göre para kazanabilirsiniz. Makale vs yazarsanız çok gelmiyor haberiniz olsun. Yine değişiklik gösterebiliyor. 3-5 TL kazandırıyor blog yazmak çoğunlukla.
Site olarak diyorsanız çok bildiğim site yok.

Bionluk hesabım var ama çok fazla anladığım söylenemez. Yaptığınız işe göre para kazanabilirsiniz. Makale vs yazarsanız çok gelmiyor haberiniz olsun. Yine değişiklik gösterebiliyor. 3-5 TL kazandırıyor blog yazmak çoğunlukla.

Site olarak diyorsanız çok bildiğim site yok.

Yok makale ya da blog yazamak istemiyorum da isim bulma ve sloganlara adamlar 10TL-7000TL para istemişler acaba ucuz paralara (5-20TL gibi) logo tasarımı, isim bulma vs. yapsam en azından aylık olarak 50-300TL kazanabilir miyim diye merak ediyorum. Sizin bir fikriniz var mı?

Yok makale ya da blog yazamak istemiyorum da isim bulma ve sloganlara adamlar 10TL-7000TL para istemişler acaba ucuz paralara (5-20TL gibi) logo tasarımı, isim bulma vs. yapsam en azından aylık olarak 50-300TL kazanabilir miyim diye merak ediyorum. Sizin bir fikriniz var mı?
Kazanırsınız hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı