TOGG hantal bir araç mı?

Togg'un hybrid versiyonu gelse daha güzel olur bence.

Cherry Tiggo Pro 8

Tiggo Pro 8 elektrikli mi peki? Hani malum elektrikli arabalarda bataryalar var, ciddi ağırlık falan yapıyorlar. Tiggo 8 Pro ile TOGG'u kıyaslamak GM21 Pro ile iPhone 14 Pro'yu kıyaslamak kadar mantıksız bir hareket, hoş astra K'da yeterince mantıksızdı. TOGG'ı kıyaslayacağınız araçlar %100 elektrikliler olmalı.

Görebileceğim en komik soru :DD

Arkadaş elektrikli otomobil ile içten yanmalı otomobili kıyaslamaya kalkınca insan bir ikileme düşüp bu soruyu soruyor hocam, bence komik olan birbirinden alakasız araçların ısrarla kıyaslanıyor olması, bakın kesinlikle TOGG'u övdüğüm falan yok, hatta Tesla varken bu fiyatlar ile TOGG almanın bir mantığı da bence yok. Ancak TOGG'u dayanaksız şekilde sadece kötüleme davranışı ile TOGG otomobili yerli ve milli diyerek sorgusuz sualsiz öven zihniyetten farkı yok emin olun.

Arkadaş elektrikli otomobil ile içten yanmalı otomobili kıyaslamaya kalkınca insan bir ikileme düşüp bu soruyu soruyor hocam, bence komik olan birbirinden alakasız araçların ısrarla kıyaslanıyor olması, bakın kesinlikle TOGG'u övdüğüm falan yok, hatta Tesla varken bu fiyatlar ile TOGG almanın bir mantığı da bence yok. Ancak TOGG'u dayanaksız şekilde sadece kötüleme davranışı ile TOGG otomobili yerli ve milli diyerek sorgusuz sualsiz öven zihniyetten farkı yok emin olun.
Bence yorumunu biraz yanlış anladım, özür dilerim. Daha detaylı anlattığında anladım ne anlatmak istediğini.

Tiggo elektrikli sanıyordum ben.

Ama TOGG gereğinden fazla ağır. Bu görüşü kimse değiştiremez.

Toprak yol + yerler çamur + yaz lastiği var. Arabaya iyi demiyorum fakat değerlendirme yapmak için çok da iyi bir örnek değil sanki.

Zeminle alakası yok, araba kaymıyordu güç kesiyordu.

Kaçıncı dakika arkadaşım, bende merak ettim. D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 11:29

Zeminle alakası yok, araba kaymıyordu güç kesiyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 11:29
Tamam gücü kesmesinin sebebi traction control değil mi? Güvenlik sistemleri kapatılıp denense patinaja kalırdı muhtemelen. 200 küsür beygirlik bir arabanın ordan çıkamaması absürt bir durum. Yine de bildiğimden değil mantığımla yorum yapmaya çalışıyorum normal şartlarda da o diklikte bir yokuşu çıkamıyorsa söylenecek bir şey yok

Araba jeep+offroad tarzı olarak geçiyor + ivme kontrolü yok yazılımında.
Ha yazılımını bilemeyeceğim. Öyle diyorsanız öyledir.

Yeni konular

Geri
Yukarı