İnternetten para kazanma siteleri önerisi

Evde kaldığımız bu günlerde çalışamadığım için paraya ihtiyacım oluyor o yüzden bu tür sitelere mecburi başvuruyorum.

Link kısaltma siteleri var.

Insanların ilgilerini çekecek içeriklerde şeyleri paylaşıp tık başına para kazanabilirsiniz. Tam hakim değilim ama ben de düşünüyorum.
Mesela basit bir regedit dosyası yazdın, bir problemi çözen. Paylaştın ve insanlar oradan indirirken sen para kazanıyorsun sanırım.

🙃 Günde 12 saat bilgisayar başındayım para kazanılsaydı bu konuya 100$ yapıştırırdım.

Hocam öyle düşünürsek klavye ve mouse da bilgisayar başında duruyor. Birşey üretmek lazım. Para kazananlar var. Ve tabii bu beklenti ile alakalı durum.
Mesela trlink sitesi, linklere 1000 tıklama başına 3 dolar ödüyor. Bu sadece bir örnek. Çok para değil ama ben iyi tık alacak içerikli link yaparım diyorsan, akmasa da damlar.

Ben çok araştırma yaptım da eğer böyle Technopat gibi çok takipçisi olan bir siten ya da youtuber, yayıncı değilsen zor kazanmak. Anca kumar var o da riskli.

Hocam öyle düşünürsek klavye ve mouse da bilgisayar başında duruyor. Birşey üretmek lazım. Para kazananlar var. Ve tabii bu beklenti ile alakalı durum.
Mesela trlink sitesi, linklere 1000 tıklama başına 3 dolar ödüyor. Bu sadece bir örnek. Çok para değil ama ben iyi tık alacak içerikli link yaparım diyorsan, akmasa da damlar.
Biliyorum çöp içerik üretiyorsun falan.... PDF kitap arıyorsun epilasyon aleti kullanım klavuzu çıkıyor... 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı