İnternetten para kazanma

EJDER21

Centipat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Okul
Arkadaşlar, ben 13 yaşındayım. Malum, ekonomi sayesinde kendi harçlığımı çıkartmak istiyorum. İnternetten nasıl para kazanabilirm? Lütfen buraya gelip intenetten para kazanamazsın demeyin ve git bir çırak ol falan da demeyin, lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet'ten para kazanabileceğin sitelerin başında FreeCash adlı site geliyor. Arada sigara paramı çıkartıyor, yemek yiyebiliyorum ve dolar üzerinden kazandırıyor. Maalesef yaşın bir kripto para borsasına üye olmanı engelliyor ve bahsettiğim site kripto üzerinden ödeme yapıyor.

Böyle çokça kazanabileceğin mevcut bir yol yok. Türkiye'de anketler falan çok az veriyor. Günlük 5-10 TL çıkarırsın belki. Bu da diş kovuğuna yetmez.

İnternet'ten para kazanabileceğin sitelerin başında FreeCash adlı site geliyor. Arada sigara paramı çıkartıyor, yemek yiyebiliyorum ve dolar üzerinden kazandırıyor. Maalesef yaşın bir kripto para borsasına üye olmanı engelliyor ve bahsettiğim site kripto üzerinden ödeme yapıyor.

Böyle çokça kazanabileceğin mevcut bir yol yok.
kripto üzerinden derken paparam var ve tam olarak nasıl para kazanıyonuz önerdiğiniz sitelerde.
Anket çöz, para kazan siteleri var. Onlar sayesinde günlük 10-20TL kazanabiliyorsun.
site önerebilir misiniz hocam.

@EJDER21 Coinbase, BinanceTR ve Ziraat Bankası hesabı lazım. Papara bir şeye yaramaz.

kripto üzerinden derken paparam var ve tam olarak nasıl para kazanıyonuz önerdiğiniz sitelerde.

site önerebilir misiniz hocam.
Papara ile bir şey olacağını zannetmiyorum. Site dolar üzerinden anket çözdürdüğü için isterseniz "CS:GO" itemi alıp ByNoGame'de satarsınız maksimum diye düşünüyorum.

Böyle çokça kazanabileceğin mevcut bir yol yok. Türkiye'de anketler falan çok az veriyor. Günlük 5-10 TL çıkarırsın belki. Bu da diş kovuğuna yetmez.
Ne kadar zamanda ne kadar para kazanıyorsunuz? Site güvenilir mi?

Ne kadar zamanda ne kadar para kazanıyorsunuz? Site güvenilir mi?
Site güvenilir. Eski bir CS:GO skin dağıtıcısının yeni sitesi ve şu ana kadar toplam $15 dolar falan kazanmışımdır. Görev yap-kazan şeklinde bir sitedir. Üye olup göz atabilirsiniz.

• Kazandığınız puanları LTC olarak CoinBase hesabına aktarırsınız. Minimum çekim $0,10 yani 100 puan.
  • XLM'e çevirip BinanceTR'e aktarırsınız. Böylelikle komisyon almıyor.
  • BinanceTR'den de IBAN'a atarsınız.

Geri
Yukarı