İnternetten para kazanmak isteyenlere tavsiye

Tedarikçi bulmak zor değil. İtemsatış'ta sadece 50 başarılı işlemi geçmiş bir mağaza olmanız yeterli. Mağazalara özel tedarik kategorisi var ve 1.000'den fazla ilan var randomdan tut üyeliklere kadar her şey var.
50 satış, yeni başlayan birisi için çok bence. Satılacak bir şey yok ki. 15-20 TL'ye hesap satanlar varken, tedariksiz birisinin 50 satış yapması zordur herhalde. Satılacak bir şey önerin varsa dinlerim tabii ki.

Her gün bir sürü şikayet geliyor yok satıcı maili benden önce değiştirmiş diyor müşteri sonra para satıcıya gitmiyor. Yok alıcı hesabı alıyor almadım bana gelmedi diyor. Bunların nasıl önüne geçiyorsunuz hocam.

Hocam siz bu işe başlayacak iseniz size çok güzel öneriler yapabilirim.

Merhaba hocam.

Her gün bir sürü şikayet geliyor yok satıcı maili benden önce değiştirmiş diyor müşteri sonra para satıcıya gitmiyor. Yok alıcı hesabı alıyor almadım bana gelmedi diyor. Bunların nasıl önüne geçiyorsunuz hocam.

Cevaplarını bekliyoruz.

Son düzenleme:

Merhaba hocam.

Cevaplarını bekliyoruz.

Merhaba, Technopat'ta çok aktif olmadığım için mesajlarınızı görmüyorum. Burada derin ayrıntılara giremiyorum. Uygun kategori açıp beni etiketlerseniz iletişime geçebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı