İnternetten para kazanmak mümkün mü?

Link kısaltma kullan bir de bigo Live gibi uygulamalarda yayın açar ve sevilirsen 1 ayda 10 bin kazanabilirsin.

Link kısatma hiçbir şey kazandırmaz. 20K 30K tıklamada 10 15 lira anca veriyor ki oda o kadar tıklatabilirsen.
Helal yoldan kazanmak emek ister ülkede asgari ücret 2400 iken sen kendi başına sigortasız bu parayı kazanman biraz zor. Ama haftalık 300 400 TL veren sanayi de dükkanlar var onlara da bakabilirsin.

Benim arkadasımında benzer durumu oldu kendi odası evden farklı yerde ama aynı apartmanda 1 kapı lazımdı kapıda koskocaman topkapı sarayının kapısı gibi 1500 lira istediler pimapen kapıya dedik naparız falan büyük kapıda yok ki alalım yabi ya dolmabahce sarayının kapısını alacaktık ya da pimapen yaptıracaktık sobra gitti insaatta calıstı 2 hafta taktırdı.

Şu a nda çalışabilirim aslında hazır okullarda kapalı ama bir sıkıntı var ailem şu anda bakkala bile göndermiyor çok tedbirliler. İşe göndereceklerini hiç sanmam ama şu virüs giderse işler değişir.

Ornek veriyorum, karambit fade karsiliginda Dragon lore takasladi, takasladigi zaman karambit fade 9000TL. Aradan 1-2 ay geciyor, dolar kurundan dolayi fade oluyor 11000TL. Bunun daha kucuk versiyonlari ise 5-6 tane skin verip 1 degerli skine takaslamak, onu da bir yayinci kullaninca herkesin onu istemesine bagli olarak fiyatin yukselmesi.

O iş biraz riskli değil mi ya :D iki üç ay önce Steam bakiyemde 14 TL vardı kasalarımı satmıştım 14 TL'ye awp skini aldım 1 hafta sonra 70 küsür oldu bekledim yükselir diye şu an 8 TL :D. Sattım 7 TL geldi :)

Sadece link kısaltma servisleri ile kazanılabilir bende 1-2 hafta boyunca araştırdım doğru düzgün link kısaltma servisleri harici hiçbir şey bulamadım Google play bakiyesi kazanmak isterseniz Google ödüllü anketler var sadece.

Anketlerden ve linklerden kazanılmıyor işinizin tutası lazım blog sitesi bile açtım ama tutmuyor link işi.
Link kısatma hiçbir şey kazandırmaz. 20K 30K tıklamada 10 15 lira anca veriyor ki oda o kadar tıklatabilirsen.

Şu a nda çalışabilirim aslında hazır okullarda kapalı ama bir sıkıntı var ailem şu anda bakkala bile göndermiyor çok tedbirliler. İşe göndereceklerini hiç sanmam ama şu virüs giderse işler değişir.

O iş biraz riskli değil mi ya :D iki üç ay önce Steam bakiyemde 14 TL vardı kasalarımı satmıştım 14 TL'ye awp skini aldım 1 hafta sonra 70 küsür oldu bekledim yükselir diye şu an 8 TL :D. Sattım 7 TL geldi :)

Anketlerden ve linklerden kazanılmıyor işinizin tutması lazım blog sitesi bile açtım ama tutmuyor link işi.

Son düzenleme:
Çok basit bir yöntem söylemek istiyorum ----> Kerimcan Durmaz :D ----> Bu arada gel de bu işe kalkış gibi bir imada bulunmadım.

Son düzenleme:
İşin komiği ne bilmek ister misin ? @_GENESİS_ ben o cevabı yazarken içimden dedim ki ben bu cevabı yazıcam ama peşi sıra bir sazan zıplayacak :D Çok da fazla uzatma ama :D ceza gelecek.

@cnbzk katılmakla birlikte bu tamamen sabırla da ilgili Bu Enes Batur'lar felan ilk çıktıkları günleri biliyorum daha Youtube Tr'de para vermezken bunlar takipçi kastılar . Şimdi ise bunun ekmeğini yiyorlar.

Geri
Yukarı