İnternetten para kazanmak mümkün mü?

Yer
İstanbul ,Ümraniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar. Evimizin alt katında boş bir oda var ve biraz eski kapısı penceresi boyası ve zemini yapılacak ve eve gelen para temel ihtiyaçlara ve borçlara anca yetiyor ve bu odaya ihtiyacım var kendi odamda 4 kişi kalıyoruz ve insan bir yere kadar dayanabiliyor şu an 17 yaşındayım bu arada. Ben de okuduğum için çalışmıyorum. Bu malzemeleri 2. el olarak almayı planlıyorum bunları almak için ortalama 2000-3000 TL arası paraya ihtiyacım var ve bu parayı internetten nasıl kazanabileceğimi sormak istedim. Bu para için 3-4 ay gibi süre yeterli midir bilmiyorum ama en fazla bu kadar zaman ayırabilirim sınavlar vs var.
Şu zamanlarda bilgisayar başında normalden fazla zaman geçirmekteyim. Bu sürede orta seviyede programlama yazılım gibi uygulamaları öğrenip para kazanabilir miyim veya başka yolları var mıdır yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2000TL'yi birisini dolandirmadiginiz sure icerisinde 3-4 ay icerisinde SIFIRDAN toplayamazsiniz. Deneyiminizin oldugu bir sey yapmalisiniz. Bende bayagi arastirdim bu konuda ve gercekten de internette salak sacma videolar izleyerek hepsini denedim, sonuc husran.

Helal yoldan kazanmak emek ister ülkede asgari ücret 2400 iken sen kendi başına sigortasız bu parayı kazanman biraz zor. Ama haftalık 300 400 tl veren sanayide dükkanlar var onlara da bakabilirsin.

Benim arkadasımında benzer durumu oldu kendi odası evden farklı yerde ama aynı apartmanda 1 kapı lazımdı kapıda koskocaman topkapı sarayının kapısı gibi 1500 lira istediler pimapen kapıya dedik naparız falan büyük kapıda yok ki alalım yabi ya dolmabahce sarayının kapısını alacaktık ya da pimapen yaptıracaktık sobra gitti insaatta calıstı 2 hafta taktırdı.

Herkese selamlar. Evimizin alt katında boş bir oda var ve biraz eski kapısı penceresi boyası ve zemini yapılacak ve eve gelen para temel ihtiyaçlara ve borçlara anca yetiyor ve bu odaya ihtiyacım var kendi odamda 4 kişi kalıyoruz ve insan bir yere kadar dayanabiliyor şu an 17 yaşındayım bu arada. Ben de okuduğum için çalışmıyorum. Bu malzemeleri 2. el olarak almayı planlıyorum bunları almak için ortalama 2000-3000 TL arası paraya ihtiyacım var ve bu parayı internetten nasıl kazanabileceğimi sormak istedim. Bu para için 3-4 ay gibi süre yeterli midir bilmiyorum ama en fazla bu kadar zaman ayırabilirim sınavlar vs var.
Şu zamanlarda bilgisayar başında normalden fazla zaman geçirmekteyim. Bu sürede orta seviyede programlama yazılım gibi uygulamaları öğrenip para kazanabilir miyim veya başka yolları var mıdır yardımcı olur musunuz?

Android uygulamaları ya da oyunları geliştirip Play Store üzerinden satabilirsiniz.

Oyunlarda veya Steam de ticaret yapmayı deneyebilirsiniz. Yaklaşık 2 yıldır trade yapıp artık aylık 2-4k tl arası kazanan yakın arkadaşlarım var.

Bu nasil oluyor hocam biraz bahseder misin.
Ornek veriyorum, Karambit Fade karsiliginda Dragon Lore takasladi, takasladigi zaman Karambit Fade 9000TL. Aradan 1-2 ay geciyor, dolar kurundan dolayi Fade oluyor 11000TL. Bunun daha kucuk versiyonlari ise 5-6 tane skin verip 1 degerli skine takaslamak, onu da bir yayinci kullaninca herkesin onu istemesine bagli olarak fiyatin yukselmesi.

Sadece link kısaltma servisleri ile kazanılabilir bende 1-2 hafta boyunca araştırdım doğru düzgün link kısaltma servisleri harici hiçbir şey bulamadım Google Play bakiyesi kazanmak isterseniz Google Ödüllü Anketler var sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı