İnternetten para kazanmak

ProGG

Picopat
Yer
Türkiye :)
Selam 👋
Arkadaşlar ben internetten para kazanmak istiyorum. Web site açtım ama günde ortalama 10 kişi giriyor. Şuana kadar toplam belki 250- 300 kişi girmiş.
Yani başka seçenekler arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. 😍

Selam 👋
Arkadaşlar ben internetten para kazanmak istiyorum. Web site açtım ama günde ortalama 10 kişi giriyor. Şuana kadar toplam belki 250- 300 kişi girmiş.

Merhaba 👋
Bir uzmanlık alanınız var mı?

Reklamını yapın o web sitenin, tabii her yere kopyala yapıştır yapmayın. Photoshop biliyorsanız yapıp satabilirsiniz, ilanlara karşılık verip para kazanabilirsiniz, mining yapabilirsiniz üst düzey isterseniz.

Selam 👋

E-ticaret’i iyice araştırıp dropshipping yapabilirsin. Ama çok uzun bir süreç çok fazla detay var ve baya video izleyip bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Edit yapmayı öğrenip, YouTube'da kitle sahibi olabilirsin.

Sonra para gelir zaten. Gerçi bu dediğim şey en az 1 yıl içinde olabilecek şeyler :D

Selam 👋

Peki nasıl açtın siteyi Google reklam veriyor muydu kazanıcınız var mıydı?

Oyun yapıp Instagram'a para basıp paranın dibine vurabilirsiniz. Oyununuzun ne olduğu önemli değil sonsuz ve saçma olması yeterli. Bir de oyun reklamını yayınlarken beyniniz yokmuş ve oyun çok zormuş gibi oynayıp oyun reklamının açıklamasına "harder than think" yazmanız yeterli.

Geri
Yukarı