İnternetten Sipariş Verebileceğim Kahve Önerisi

Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Normalde kahve tüketme işlemim oldukça sıradan, Starbucks'tan bulabildiğimde Christmas Blend bulamadığımda da House Blend kahve alıp french press için çektiriyor, french presste hazırlayıp tüketiyorum. Daha önce Tchibo'nun Guatemala Grande kahvesini denedim ancak pek hoşuma gitmedi, ve daha fazla tadım konusunda tecrübem yok maalesef. Önerilerinizde bu bilgiler çerçevesinde istediğiniz kadar fantastikleşebilirsiniz, benim için de hoş olur zira daha farklı kahveleri de denemek istiyorum, ancak tek şart internetten sipariş edebilecek olmam. Babamın oldukça kalabalık bir konferansta 250 kişiyle el sıkışıp sarılmasından sonra ne olur ne olmaz diyip kendimizi karantinaya aldık, ve kahvem bitiyor. İnternetten kahve siparişi konusunda hiç tecrübem yok, o yüzden her türlü öneriye açığım. Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı