Kafeini yüksek kahve önerisi

546870

Decapat
Gün içinde beni birazcık daha açacak bir şeye ihtiyacım var. Ben de kahve alayım dedim, bana kafeini yüksek harbiden uyku falan bırakmayacak bir şey önerir misiniz? 500ML termos da yapacağım ona göre bir öneri olursa çok sevinirim. İyi günler.

Gün içinde beni birazcık daha açacak bir şeye ihtiyacım var. Ben de kahve alayım dedim, bana kafeini yüksek harbiden uyku falan bırakmayacak bir şey önerir misiniz? 500ML termos da yapacağım ona göre bir öneri olursa çok sevinirim. İyi günler.
Eki Görüntüle 1950587 Hocam almanyadan çok güzel bir kahve getirttim baya kafein oranıda yüksek bu aşağıdaki smash pro fitness ürünü gibi kafein oranı var fena ayıltıyor.

Eki Görüntüle 1950594.

Öyle kahveler yok. Hazır kahvelerde aşırı zararlı şekerden başka şey yok. Kendin evde soğuk kahve veya 2-3 fincan türk kahvesi iç alırsın kafein. (Not: Her gün yüksek kafein almanı asla önermem.)

Taft coffe, ağırsağlam kahve (onu da taft yapıyor sanırım ancak emin değilim).

Hocam bu arada günlük (kilonuza bağlı ancak genel olarak) 400 mg kafeini geçmeyin.

Geri
Yukarı