İnternetten Sistem Toplama ve Site Güvenilirliği

İlhan74

Hectopat
n11.com - Alışverişin Uğurlu Adresi
Bizde Hesaplı
https://www.hepsiburada.com/
En Ucuz Teknoloji Fiyatlarını arayanlara incehesap.com
https://www.gittigidiyor.com/

Bunlar veya benzeri sitelerden bilgisayar topladınız mı? Topladıysanız, iyi ve kötü yanlarını anlatır mısınız? Hangisi güvenilirdir. Garanti konusunda sıkıntı olur mu?

Toplayacağım sistem:
  • AMD RX470 4GB Gaming X ( Elimde bulunan.)
  • AMD Ryzen 2600x
  • Msi B450M ( PRO-M2 Ya da GAMİNG PLUS ) Sizce hangi anakartı tercih etmeliyim?
  • Kingston Hyperx Predator 8GB 3000MHZ CL15
  • Cooler Master Masterbox Lite5 500W 80+ BRONZE

Ben Bizdehesaplı - incehesap - teknobiyotik - nanokatolog gibi sitelerden parça parça bir pc topladım. Sorunda yaşamadım.

N11 ve Gittigidiyor üzerinden alışveriş yaparken satıcı mağazaya dikkat edin. Onun dışında diğer siteler güvenilir. Sinerji ve İnventus'u öneririm.

Ben Bizdehesaplı - incehesap - teknobiyotik - nanokatolog gibi sitelerden parça parça bir pc topladım. Sorunda yaşamadım.
nanokatalog dan cooler master termal macun aldım 5 gündür kargo ya vermediler. Sonra ürün sipariş iptali yaptım 10 gün içerisinde hesabınıza para aktarılacaktır dediler ve bugün 6.gün halen bekliyorum

Ben tüm sistemimi internetten topladım. İyi yanı her şey ayağınıza geliyor ve daha ucuz oluyor. Kötü bir yanı yok bence :D

Ben hepsinden önce Sinerji'yi tavsiye ederim. Vaktiniz bolsa Nanokatalog da iyidir. Yukko'dan da alışveriş yaptım bir sorun olmadı.

N11 güzel bir uygulama. Ürünü satan mağazanın puanı yüksek, ürünün yorumları iyi ise sorun yaşama ihtimaliniz çok düşük. Her hafta bir şey alırım neredeyse N11'den. Yıllardır kullanıyorum.

Gittigidiyor'u pek tavsiye etmem. Hepsiburada da artık sıkıntılı gibi.

Son düzenleme:
Ben tüm sistemimi internetten topladım. İyi yanı her şey ayağınıza geliyor ve daha ucuz oluyor. Kötü bir yanı yok bence :D

Ben hepsinden önce Sinerji'yi tavsiye ederim. Vaktiniz bolsa Nanokatalog da iyidir. Yukko'dan da alışveriş yaptım bir sorun olmadı.

N11 güzel bir uygulama. Ürünü satan mağazanın puanı yüksek, ürünün yorumları iyi ise sorun yaşama ihtimaliniz çok düşük. Her hafta bir şey alırım neredeyse N11'den. Yıllardır kullanıyorum.

Gittigidiyor'u pek tavsiye etmem. Hepsiburada da artık sıkıntılı gibi.
Peki garanti konusun da sıkıntı yaşar mıyım?

Sanıyorum elinizde sadece ekran kartı mevcut diğer donanımlar için bütçe belirtin, , zaten tavsiyeler gelmeye başlar. Nanokatalog için her zaman söylüyorum evet fiyatlar uygun fakat alacağınız hizmet buna ne kadar değer?

Yaşamazsınız. Herhangi bir şey olursa teknik servise siz yollarsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı