Site güvenilirliği

arda9677

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Technopat ailesine öncelikle merhaba. Yakın gelecekte internet üzerinden Laptop alacağım. Araştırdım ve iki sitede uygun buldum. Bilgim olmadığı için soruyorum, PC Depo ve Sanalmarketim bu iki sitede güvenilir mi? Sorun yaşayan biri varsa paylaşabilir mi?

İki site de güvenilirdir. Yöneticilerimiz iki siteden de alışveriş yapmıştır. Forumda bu kategori altında açılan benzeri konuları bulabilirsin.

Sakın deyim. PC Depoya yaklaşma. Sakın ha. Sana tavsiyem parana biraz daha ekle ve gerçek teknoloji marketlerinden birisini tercih et.

Şu an uzun uzadıysa açıklayacak şekilde değilim ama pcdepo 1 ay ne paramı verdi ne bilgisayarımı verdi. Rezil kepaze etti beni. Müdürü olacak adamın ''adını hatırlamıyorum şu an'' bana telefonda etmediği hakaret kalmadı. Adamlar kısıklıda bir daire tutmuşlar. 10 m2 odaya 20 tane müşteri temsilcisini oturtmuşlar. Kaliteli hizmet verdiklerini sanıyorlar.

Sabah vaktim olunca olayın tamamını yazacağım.

Nedenini öğrenebilir miyiz ? Teknoloji marketlere gidip aynı ürünü 500, 600 TL fazlaya niye alsın ?

Sanalmarketim Güvenilir mi? | Technopat Sosyal

https://www.technopat.net/sosyal/konu/pcdepo-com-güvenilir-mi.24811/

PCcdepo güvenilir mi ? | Technopat Sosyal

Pc Depo.com Güvenilir mi ? | Technopat Sosyal

Pcdepo.com ve Nova Bilgisayar Güvenli mi? | Technopat Sosyal

Daha birçok link var. Recep Baltaş ve Burak Alkan bu sitelerden bizzat alışveriş yapmıştır.
Abartma istersen Recep Baltaş'ın bizzat alış-veriş yapması bir siteyi güvenilir veya güvenilmez yapmaz.

Hata dan kastım. ''Şu an uzun uzadıysa açıklayacak şekilde değilim ama pcdepo 1 ay ne paramı verdi ne bilgisayarımı verdi. Rezil kepaze etti beni. Müdürü olacak adamın ''adını hatırlamıyorum şu an'' bana telefonda etmediği hakaret kalmadı. Adamlar kısıklıda bir daire tutmuşlar. 10 m2 odaya 20 tane müşteri temsilcisini oturtmuşlar. Kaliteli hizmet verdiklerini sanıyorlar.'' sizin söylemiş olduğunuz ve yaşadığınız aksiliklerdi asıl kastetmek istediğim. Bir siteyi güvenli yapan bana göre ilk başta olarak müşteri memnuniyeti gelir. Ama sizin olayınız tamamen şanssızlıktan ibaretmiş.

Sende söylemişsin güvenli yapan müşteri memnuniyetidir diye. Adamlar beni memnun etmedi aksine pişman etti. Benim suçum mu yani? Şansla ne alakası var? Burada sayısal veya loto oynamıyorum. Bilgisayar alıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı