İnternetten tam verim alamıyorum

yigittflex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sorum başlıktaki gibi. Speedtest yaptığımda download görseldeki gibi çıkıyor fakat oyun indirirken 200KB 1.5MB arası gidip geliyor ayrıca testi 3 kere yaptım 3 testte de farklı sonuçlar çıkıyor. 1. test 3Mbps 2.test 13Mbps 3.test 2Mbps

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-25 184448.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-25 184448.png
    20,6 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba, sorum başlıktaki gibi. Speedtest yaptığımda download görseldeki gibi çıkıyor fakat oyun indirirken 200KB 1.5MB arası gidip geliyor ayrıca testi 3 kere yaptım 3 testte de farklı sonuçlar çıkıyor. 1. test 3Mbps 2.test 13Mbps 3.test 2Mbps
Antivirüs kullanıyor musunuz ? Büyük ihtimalle ondan. Eğer kullanmıyorsanız yanıt atın.

Merhaba, sorum başlıktaki gibi. Speedtest yaptığımda download görseldeki gibi çıkıyor fakat oyun indirirken 200KB 1.5MB arası gidip geliyor ayrıca testi 3 kere yaptım 3 testte de farklı sonuçlar çıkıyor. 1. test 3Mbps 2.test 13Mbps 3.test 2Mbps.

O hız ile indirme yaparken alabileceğin Max değer 1.5 zaten çok farklı sonuç çıkmasını önlemek için kablo ile bağlanabilirsin kasaya.

Kanka zamanında böyle olmuştu bana da, akşam saatleri internet kullanımın yoğun olduğu saatlerde oluyordu genelde. İnternet servis sağlayıcısını aradım ve sorunumu çözdüler.

Merhaba, sorum başlıktaki gibi. Speedtest yaptığımda download görseldeki gibi çıkıyor fakat oyun indirirken 200KB 1.5MB arası gidip geliyor ayrıca testi 3 kere yaptım 3 testte de farklı sonuçlar çıkıyor. 1. test 3Mbps 2.test 13Mbps 3.test 2Mbps.

Oyunu indirdiğiniz sunucu önemli. Her sunucudan aynı değeri alamazsınız. Yoğun saatlerde farklı sunucuları deneyin. Ben mesela bizde gündüzken gece olan ülkelerin sunucularını deniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı