İnternetten Telefon Alınır mı?

O konuda sana hak verebilirim fakat iyi bir araştırmayla çözüyorsun sistemin bugını:) Mesela İtopya telefonlara cevap vermiyor o yüzden elden alırım. Sinerji bildiğin sütünü içtin mi diye soracak kadar ilgileniyor oradan her türlü alış-veriş yaparım açıkçası ben:) Ama Vatan ve Hepsiburada... yok teşekkürler almayayım:)
Vatan'da ki fiyat farkını hala anlamadım zaten. Bu yaz aldığım bilgisayar 4,5k Vatan' da 6k bu fark nereden kaynaklanıyor çözemedim.

Vatan'da ki fiyat farkını hala anlamadım zaten. Bu yaz aldığım bilgisayar 4,5k Vatan' da 6k bu fark nereden kaynaklanıyor çözemedim.
Şirket politikası:) Nasıl ki Teknosa piyasaya göre yüksekse Vatan'da bilgisayar ürünlerinde yüksek. Bazen gece indirimi oluyor ama kimse kusura bakmasın paketi açılmış ürünleri bana sıfır ürün diye satmaya çalışan bir firmayla çalışamam.

Yerinde olsam fiyat araştırmasını internetten yapar hangi telefonu alacağımı kararlaştırdıktan sonra hangi mağazada olduğunu tespit eder gider alırdım. En pahalı mal ucuz mal'dır. Acı tecrübelerle sabittir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı