İnternetten Telefon Alınır mı?

El Auria

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi internet ile Vatan Copmuter vb. mağzalar arasındaki fark fazla. Bu fark neden bu kadar? İnternetten telefon alınır mı? Güvenilir mi?

Elektroniklerimi, beyaz eşyalarımı internetten almayı tercih ediyorum. Evlilik alışverişimizde eşimin ailesi (benim ailem de aynı şeyi yaptı) alışverişleri mağazadan yapmayı tercih ettiği için buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, ankastre sete en azından 3000 TL fazladan ödeme yaptık.
Güvenilir bir siteden, Türkiye garantili olması şartıyla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

İnternetten alışveriş yapmak her zaman daha avantajlıdır. Mağazalar ve operatörlerden telefon alımı sana fiyat olarak pahalıya patlar. İnternette güvenlidir, ikinci el sitelerine bulaşırsan orası ayrı. Telefon alabileceğin bir sürü İnternet sitesi mevcut.

İnternetten alışveriş yapmak her zaman daha avantajlıdır. Mağazalar ve operatörlerden telefon alımı sana fiyat olarak pahalıya patlar. İnternette güvenlidir, ikinci el sitelerine bulaşırsan orası ayrı. Telefon alabileceğin bir sürü İnternet sitesi mevcut.
Örneğin bu linkten alsam bir sıkıntı çıkar mı? Fatura işi nasıl yapılıyor bilginiz var mı? LG G7 ThinQ 64 GB (LG Türkiye Garantili) Fiyatı

Örneğin bu linkten alsam bir sıkıntı çıkar mı? Fatura işi nasıl yapılıyor bilginiz var mı? LG G7 ThinQ 64 GB (LG Türkiye Garantili) Fiyatı
Fatura yanında gelmiyor arkadaş size yanlış bilgi veriyor şu anda. Size bir e-fatura mail atılıyor. Ürün elinize geçtikten sonra garanti belgesinin imzalanması için hepsiburada üzerinden bir talep oluşturuyorsunuz. Size bir gönderi kodu veriyorlar. Bu kod ile gönderiyorsunuz, imzalanıp size geliyor.
Ancak yanlış hatırlamıyorsam LG Mobil, Türkiye'den çekilmişti. Teknik servis hizmetini kim yapıyor bilmiyorum. Biraz araştırmanızı öneririm.

Fatura yanında gelmiyor arkadaş size yanlış bilgi veriyor şu anda. Size bir e-fatura mail atılıyor. Ürün elinize geçtikten sonra garanti belgesinin imzalanması için hepsiburada üzerinden bir talep oluşturuyorsunuz. Size bir gönderi kodu veriyorlar. Bu kod ile gönderiyorsunuz, imzalanıp size geliyor.
Ancak yanlış hatırlamıyorsam LG Mobil, Türkiye'den çekilmişti. Teknik servis hizmetini kim yapıyor bilmiyorum. Biraz araştırmanızı öneririm.
Benim niye Xiaomi Mi 8 telefonumu aldığımda faturam kargonun içinde geldi hocam?

Benim niye Xiaomi Mi 8 telefonumu aldığımda faturam kargonun içinde geldi hocam?
Satıcısı harici bir satıcı mıydı? Dediğim gibi, Hepsiburada artık basılı fatura gönderimi yapmıyor. Ürününüz kargoya hazır olduğu anda size elektronik imzalı bir fatura gönderiliyor. Ancak bazı harici satıcılar elektronik imza yöntemini kullanmadıklarından onlar halen basılı fatura göndermekte.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı