Internetten ucuza PS Plus almak mantıklı mı?

@HCI Ayni Steam aile paylaşımı gibi bir şey sanırım hocam, hesap veriliyor direkt olarak. Ama benim anlamadigim şey hesaba 2 kişi girince birini atması lazım, onu nasıl ayarliyorlar? Bu hesapları çok kişiye sattıklarına eminim.

@HCI Ayni Steam aile paylaşımı gibi bir şey sanırım hocam, hesap veriliyor direkt olarak. Ama benim anlamadigim şey hesaba 2 kişi girince birini atması lazım, onu nasıl ayarliyorlar? Bu hesapları çok kişiye sattıklarına eminim.
Galiba hesapta 4 kişiye kadar sorun çıkmıyor hocam.Ama daha fazla kişiye satıyor’da olabilirler.Bence bu site eski çünkü 12 aylık plus’ın 90 tl olmasının imkanı yok.

@HCI Muhtemelen eski ama plus kullanabilmek için PSN’e bağlı olmak gerekiyor. 2 PS4 aynı anda girmek isterse birini hesaptan atıyor, oturumu kapatıyor. Site eski gibi duruyor zaten, böyle işlere hiç girmemek lazım @sumplament

Ee ne diyorsunuz ne yapayım?
Almanızı tavsiye etmem.Dediğim gibi site yüksek ihtimalle eski ve şu anda iş yapmıyordur.

@HCI Muhtemelen eski ama plus kullanabilmek için PSN’e bağlı olmak gerekiyor. 2 PS4 aynı anda girmek isterse birini hesaptan atıyor, oturumu kapatıyor. Site eski gibi duruyor zaten, böyle işlere hiç girmemek lazım @sumplament
Hocam şimdi instagram hesabına baktım sitenin,en son paylaşım 2020 de yapılmış.Yani yüksek ihtimalle artık satışları yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı