İnternetten vs Vatan Bilgisayar'dan sistem almak

Arkadaşlar selam, ben elimdeki işlemci anakart ve RAM'lerimi satıp yükseltmek istiyorum. 2200 TL birikmişim var. Ryzen 5 5600X alacağım fakat Vatan'da çok pahalı. İnternette 600 TL daha ucuz. Garanti kısmında sonradan bir sıkıntı çıkar diye korkuyorum çünkü Vatan'dan alırsam kapımın önü sonuçta, hemen götürürüm ama internetten aldığımda garanti işi nasıl olacak? Sizce anakartı da, RAM'i de, işlemciyi de biraz paraya bayılıp Vatan'dan mı almalıyım (Bir sıkıntı çıktığında kolay götürebilmek için) yoksa internetten daha ucuza mı?

Teşekkürler.

Hepsiburada ve Amazon üzerinden satın alabilirsiniz. Garantide sorun çıkmasın diyorsanız, satıcının Hepsiburada/Amazon olduğundan emin olun.
Vatandan alırsanız, paranızı boş yere harcamaktan başka bir şey yapmazsınız.

Arkadaşlar selam, ben elimdeki işlemci anakart ve RAM'lerimi satıp yükseltmek istiyorum. 2200 TL birikmişim var. Ryzen 5 5600X alacağım fakat Vatan'da çok pahalı. İnternette 600 TL daha ucuz. Garanti kısmında sonradan bir sıkıntı çıkar diye korkuyorum çünkü Vatan'dan alırsam kapımın önü sonuçta, hemen götürürüm ama internetten aldığımda garanti işi nasıl olacak? Sizce anakartı da, RAM'i de, işlemciyi de biraz paraya bayılıp Vatan'dan mı almalıyım (bir sıkıntı çıktığında kolay götürebilmek için) yoksa internetten daha ucuza mı?

Teşekkürler.

İncehesap'tan aldım ben sorun çıkmadı.

Sıkıntı çıkmaz ama aldığınız siteye de bağlı. Mesela Game Garaj üzerinden almıştım sistemi her sorunumda yardımcı oldular.
İtopya ve İnventus sorunları çok erken çözmüyorlar. Vatanda fiyatlar daha uçuk oluyor. Bir game garaja bakın derim. İncehesap'a da bakabilirsiniz.

Arkadaşlar selam, ben elimdeki işlemci anakart ve RAM'lerimi satıp yükseltmek istiyorum. 2200 TL birikmişim var. Ryzen 5 5600X alacağım fakat Vatan'da çok pahalı. İnternette 600 TL daha ucuz. Garanti kısmında sonradan bir sıkıntı çıkar diye korkuyorum çünkü Vatan'dan alırsam kapımın önü sonuçta, hemen götürürüm ama internetten aldığımda garanti işi nasıl olacak? Sizce anakartı da, RAM'i de, işlemciyi de biraz paraya bayılıp Vatan'dan mı almalıyım (Bir sıkıntı çıktığında kolay götürebilmek için) yoksa internetten daha ucuza mı?

Teşekkürler.
İnternetten alırsanız kargoyla gönderirsiniz garantiye.600 tl az para değil o paraya sisteminize başka parçalar alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı