İnternetten Windows 10 alınır mı?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
En ucuzu 1300 TL. Ama internetten baktım 30 TL'ye satan bile var.

Bunlara güvenebilir miyiz? Satıldığı için korsana girdiğini düşünmüyorum. Korsan olsaydı engellerlerdi herhalde bir şekilde.

En ucuzu 1300 TL. Ama internetten baktım 30 TL'ye satan bile var.

Bunlara güvenebilir miyiz? Satıldığı için korsana girdiğini düşünmüyorum. Korsan olsaydı engellerlerdi herhalde bir şekilde.
Ben rahatlisans.com'dan 2 kere aldım hiç problem çıkarmadılar. Alabilirsiniz.

Ben bir kere bilgisayara internetten Windows 10 yüklemiştim. Hem bedavaydı hem de süresi falan yoktu. Fakat bilgisayar Windows 10'u kaldırmadı, biz de format attırdık. Emin değilim ama sanırım Microsoft'un kendi sitesinden indirmiştim, link bırakıyorum.
Link: Windows 10'u İndirin

20-30 liraya aldıklarınız beleşe üretiliyor. Forumda nasıl yapıldığını paylaşan var. Gidip enayi gibi 30 TL vermeyin. Zaten microsoft böyle bir şeyin korsan olduğunu bas bas bağırıyor. 30 liraya OEM key diye bir şey yok. Gidip CMD'den 3 satır kodla aynısını yapın veya regeditten windows özelliklerini kısıtlayan ayarları editleyin veya etkinleştirmeden kullanın hepsi de bu 30 liralık saçma sapan yöntemden iyi. Saçma sapan olmasının sebebi insanların para verince gerçek olduğunu sanması.

Yok daha neler :D Toptan alınan bir mal 1200 TL'den 30 TL'ye düşer mi? Perakende 1200 TL'ye satılan bir ürün toptan satılırsa fiyatı 850-900 TL gibi olur, 30 TL olur mu?
Orasını bilmiyorum.
Lisans siteleri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı