İnternetten Windows 10 Pro aldım ama Enterprise çıktı

Demir Catalci

Femtopat
Merhaba Gittigidiyor'dan Windows 10 Pro Key aldım ama Windows 10 Enterprise çıktı. Bir sorun olur mu? Bir de Key'i internette arattığımda önceden Facebook'ta falan paylaşıldığını gördüm. Yardımcı olur musunuz acaba.

ViooYa

Kilopat
Süper Moderatör
Yardımcı olacak bir durum yok, OEM,MAK,RETAIL keylerde olan bir durum. 1300TL'lik keyi 20TL'ye alınca şaşırılacak bir durum yok böyle sorunları gözle almanız lazım. Key karalisteye eklenene kadar kullanırsınız sonrasında bloke olur.

ÇAĞATAY TORUN

Hectopat
Yer
İstanbul
CMD'ye slmgr /xpr yazın eğer makine kalıcı olarak etkinleştirildi diyorsa artık sizin ve onu Microsoft mailinizle ilişkilendirin sonra kendiliğinden aktifleştirir format olursa ya da girmek zorunda kalmazsınız.

KS
Demir Catalci

Demir Catalci

Femtopat
Ne yapmam gerekiyor yapılacak bişey var mı ?
CMD'ye slmgr /xpr yazın eğer makine kalıcı olarak etkinleştirildi diyorsa artık sizin ve onu Microsoft mailinizle ilişkilendirin sonra kendiliğinden aktifleştirir format olursa ya da girmek zorunda kalmazsınız.
Makine kalıcı olarak etkinleştirildi diyor

KS
Demir Catalci

Demir Catalci

Femtopat
merhaba burada dediğinizden çok birşey anlamadım.yardımcı olur musunuz.

Affansen

Hectopat
Yer
Osmangazi, Bursa
Merhaba Gittigidiyor'dan Windows 10 Pro Key aldım ama Windows 10 Enterprise çıktı. Bir sorun olur mu? Bir de Key'i internette arattığımda önceden Facebook'ta falan paylaşıldığını gördüm. Yardımcı olur musunuz acaba.
1000 küsür Liralık Key'i 20 TL'ye alınca normal.
Risk kazanır, risk kaybeder.

MAK key almışsınız. Keşke yazılım budurdan alsaydınız.

Yeni konular

Yukarı