İnternetten Windows 10 Pro almak

Aşağıdaki sitelerden lisans almak istiyorum. Yorumlara baktığımda genelde beğenilmiş, sizce alınır mı?
Windows 10 Professional Dijital Lisans Key - Windows 10 Pro Lisans

Windows 10 Pro Lisans Anahtarı - Lazımbana'da
Yazılım budur sitesine güvenebilirsin, ben hep N11 den aldım arkadaşlarıma verdim ve kendim de yıllardır kullanıyorum. Youtube tan Windows 10 etkinleştirme diye ararsan bir kaç kodla etkinleştirileceğini de görürsün.

İşte buradaki üyeler ve yöneticilerin 20 liraya windows almaya gelince sesleri çıkmaz. Cracklere karşı kendi çaplarında savaş verir ama.

Bu satılan keylerin ahlaki boyut olarak crackten hiç farkı yok!

Dip not: Hayatımda crackli bir ürün kullanmadım, kullanmam.

Derdin ne kardeşim yaptığımız şey yasal.
İşte buradaki üyeler ve yöneticilerin 20 liraya windows almaya gelince sesleri çıkmaz. Cracklere karşı kendi çaplarında savaş verir ama.

Bu satılan keylerin ahlaki boyut olarak crackten hiç farkı yok!

Dip not: Hayatımda crackli bir ürün kullanmadım, kullanmam.

herkese merhabalar internette satılan 9,90 tl olan ve size mail aracılığı ile verilen kodlarda hiçbir sıkıntı çıkmamaktadır. Bizzat aldım denedim sorunsuz kullanıyorum. yalnız kodu alacak olduğunuz firmanın yorumlarına bakmanızı öneririm.

Yanlış Bilgilendirme
Satın aldığınız kodu kaybetme format attığın zaman tekrardan girmen gerekiyor orjinal Windows gibi anakartına kayıtlı olmuyor. Senin girdiğin kod'da orjinal ama böyle ufak bir farkı var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı