Intersteller, Inception ve Tenet 27 Ekim'de IMAX seçeneği ile tekrar vizyona giriyor

Makaleler
2
Yer
Ankara
Filmlerin indirimli bilet fiyatı ile tekrar vizyona gireceği belliydi sadece IMAX olup olmayacağı belli değildi. IMAX olarak vizyona girecekler.
27 Ekim'de Inception,
28 Ekim'de Intersteller,
29 Ekim'de Tenet IMAX seçeneği ile vizyona girecek. Ne yazık ki IMAX seçeneğinde indirimli bilet yok.

Paribu Cineverse'ün uygulaması ya da sitesinde bilet için ön sipariş yapabilirsiniz.

Inception ve Tenet'ten hangisi IMAX seçeneği ile izlenir. Sadece birini IMAX izleme şansım var. Intersteller izledim.

Son düzenleme:
Filmlerin indirimli bilet fiyatı ile tekrar vizyona gireceği belliydi sadece IMAX olup olmayacağı belli değildi. IMAX olarak vizyona girecekler.
27 Ekim'de ınception,
28 Ekim'de ıntersteller,
29 Ekim'de tenet IMAX seçeneği ile vizyona girecek. Ne yazık ki IMAX seçeneğinde indirimli bilet yok.

Paribu Cineverse'ün uygulaması ya da sitesinde bilet için ön sipariş yapabilirsiniz.

Bilgilendirme için teşekkürler ınterstellar en sevdiğim yapımlardan biri sinemaya gidip IMAX ile izlemek tekrar keyif verebilir.

Şu filmi sömüre sömüre bir bitiremediler. Kim film önerisi istese interstellar interstellar. O kadar muhteşem bir filmde değil. İzlenir ancak bu kadar övülmesini anlamadım izlediğimde.

Bu konuda aslında biraz bakış açısı devreye girebilir şahsen, ben izlediğimde fazlasıyla zevk aldım ancak bilim kurgu olarak değil dram olarak da güzel bir film.

Yeni konular

Geri
Yukarı