İntro yapımı

Aslım balıkesirli istanbulda yaşıyorum balıkesire hiç gitmedim yazın aksaraya gidiyorum dedem ve anneannem yaşıyor oradaki dedem biraz diyarbakır biraz edirne balıkesir tarafımda dedemin dedesi yunanistan göçmeni @_Muhammed_
Malatya'dada köküm olabilir belki :)

Yaşıtız kardeşinle :)

Abi

@er36po abi ben birşey yapmaya çalıştım olmuşmu ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Camtasia ile yaptım .

@er36po abi ben de bir şey yapmaya çalıştım, olmuş mu ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu sanki biraz fazla basit olmuş gibi. Ben sana başka hazır olan introdan yapayım.

Abi ben program olarak camtasia studio' yu biliyorum sadece onun için çok basit sen yapsan çok iyi olur başka bir introdan :)

Emirhan, bu belki matematiği andırıyor gibi görünse de, bence gayet güzel. Eğer beğenmezsen B planına geçeriz:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı