Inventus Elraenn kasaları olması gerekenden daha fazla FPS vermiyor mu?

800 FPS aldığı sistemde 1660 Super var ötekiyle 400-500 alıyor bu adamı severim ama boş yapmış bu sefer.
RX 570 ile 600-700-800 FPS alıyor demişim LoL'de ama o GTX 1660S olan sistemmiş, karıştırmışım. Tuğkan abiyi konu mesajımda da dediğim gibi severim, sistemlerinde MSI ASUS kullanmış demişim ama Full ASUS kullandığı için fiyat biraz abartı olmuş. Yorumlara baktım da aynı fikirde olan bir kaç kişiye daha rastladım. Yani bu sistemi alan herhangi biri %99 ihtimalle Elraenn abiyi sevdiği ve güvendiği içindir. Hani utanmasa 1000 FPS verecek GTX 1660S.

RX 570 ile 600-700-800 FPS alıyor demişim LoL'de ama o GTX 1660S olan sistemmiş, karıştırmışım. Tuğkan abiyi konu mesajımda da dediğim gibi, sistemlerinde MSI ASUS kullanmış demişim ama Full ASUS kullandığı için fiyat biraz abartı olmuş. Yorumlara baktım da aynı fikirde olan bir kaç kişiye daha rastladım. Yani bu sistemi alan %99 ihtimalle Elraenn abiyi sevdiği ve güvendiği içindir. Hani utanmasa 1000 FPS verecek GTX 1660S.
Adam bu sistem çok satılırsa çok para kazanacak o yüzden gereksiz övmüş biraz F/P falan değil tamam güzel ama aynı fiyata daha güzeli olur. Tuf serisi kartlar ısınıyor bir de onu belirtiyim.

Arkadaşlar yayıncı sistemlerini boş verin bu ülkede gerçek indirim veren iki kanal gördüm PC hocası ve donanım arşivi bunların vermiş olduğu sistemlere bakın yayıncılar da elbet güzel sistem yapıyordur ama mantıklı düşünürsem teknoloji kanalı benim daha çok mantığıma yatıyor eğer sistem alacaksanız nividia ve AMD'nin kartları tam olarak netleşsin çünkü NVIDIA 3070 gibi 3050 kartını 2000 2500 seviyesinden duyurursa 2060'dan daha güçlü olduğunu varsayalım 1660 Super parasına 2070 diyebiliriz buna ama varyantlar nasıl olur bilmem 3050 veya 2660 gibi isimlendirmeler olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı