Inventus eski siparişin faturasını verir mi?

Akolanimosa

Kilopat
Daha fazla  
3 sene kadar önce bir bilgisayar topladım ınventus'tan. Şimdi topladığım kasayı satıyorum, ancak faturayı bulamıyorum. E-fatura olarak mailime de atmamışlar o zaman faturayı. Şimdi faturayı istesem verme şansları var mı, arşivde duruyor mu faturalar?

Faturasız satış yapamaz bu gibi kurumlar. O yüzden kayıtlarında mutlaka olması gerekir. Herhangi bir zorluğu da yok. Sistem kayıtlarından isim veya sipariş numarası ile aratıp size gönderecekler. Yanlış bilmiyorsam 10 yıl kadar fatura ibrazı hakkınız var. Aksi şekilde sonuçlanırsa ki çok düşük ihtimal, faturasız satış işlemi nedeniyle maliyeye şikayet edebilirsiniz.

Faturasız satış yapamaz bu gibi kurumlar. O yüzden kayıtlarında mutlaka olması gerekir. Herhangi bir zorluğu da yok. Sistem kayıtlarından isim veya sipariş numarası ile aratıp size gönderecekler. Yanlış bilmiyorsam 10 yıl kadar fatura ibrazı hakkınız var. Aksi şekilde sonuçlanırsa ki çok düşük ihtimal, faturasız satış işlemi nedeniyle maliyeye şikayet edebilirsiniz.
Tamamdır hocam, teşekkür ederim. Haftaiçi dönüş yaparlar, sonucu buraya bildiririm.

Bro alabildin mi faturanı?
2020 de ürün almıştım bende faturamı kaybettim mail olarakta almıştım mail calındı sımdı geri nasıl alabilirim sence ben faturamı ?

Tamamdır hocam, teşekkür ederim. Haftaiçi dönüş yaparlar, sonucu buraya bildiririm.
2020 de ürün almıştım bende faturamı kaybettim mail olarakta almıştım mail calındı sımdı geri nasıl alabilirim sence ben faturamı ?

Hocam ben sipariş koduyla birlikte mail attım, yanılmıyorsam 1 gün içinde dönüş yapıp faturayı yolladılar. Mail çalındıysa aramanız daha faydalı olabilir belki, TC vs. sorarak siz olduğunuzu doğrulayabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı