Inventus Fire Flux sistem alınır mı?

• Konuyu başlatan S0rry
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 3B

S0rry

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle yakın zamanda toplama ya da hazır bir PC almak istiyorum.
Birçok siteyi gezdikten sonra inventusun fire flux hazır sistemini gördüm fakat forumlarda gezerken bu sistemin alınmaması gerekildiği yazılıyordu. Bunun sebebini çok merak ediyorum, bu sistemi tek tek toplarken daha ucuzunu bulamadım ki bu benden kaynaklı olabilir PC toplamayı pek bilmiyorum. Bu sistemin alınmama nedeni ve en azından 10kdan az bir PC toplamama yardımcı olursanız sevinirim.
(Valorant, GTA 5, CS:GO, Phasmophobia oynuyorum.) Bu arada fire flux sistemindeki ekran kartı, işlemci, RAM ve SSD'yi değiştirdim onun da fotoğrafını koyuyorum bir de bu en üstteki 4000 TL olan şey ne? Acaba onu da yazarsanız sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne? Parçalar iyi, XPG SSD ve RAM seçmişsiniz zaten. Ekran kartı da XFX iyi bir marka tek sorun güç kaynağı. Kasayı 10 TL fark ile Cooler Master mesh olanı seçin. Dediğiniz özelleştirmeler 10K'yı geçiyor.

Son düzenleme:
@messinicocugu yardımcı olucaktır (tabi bütçe’de belirtin)
8-10 k arası olabilir
benim 5k param var babamın yardımıyla almayı düşünüyorum :D
(staj birikimi)

Bütçe ne? Parçalar iyi, XPG SSD ve RAM seçmişsiniz zaten. Ekran kartı da XFX iyi bir marka tek sorun güç kaynağı. Kasayı 10 TL fark ile Cooler Master mesh olanı seçin. Dediğiniz özelleştirmeler 10K'yı geçiyor.
dediğiniz 10tl lik seçeneği aktifleştirmeyi unutmuştum iyi hatırlattınız teşekkürler,fakat güç kaynağının sorunu düşük olması mı yoksa fazla olmasımı orayı anlamadım bu pc kısmında biraz yetersiz bilgiye sahibim.

8-10 k arası olabilir
benim 5k param var babamın yardımıyla almayı düşünüyorum :D
(staj birikimi)

dediğiniz 10tl lik seçeneği aktifleştirmeyi unutmuştum iyi hatırlattınız teşekkürler,fakat güç kaynağının sorunu düşük olması mı yoksa fazla olmasımı orayı anlamadım bu pc kısmında biraz yetersiz bilgiye sahibim.
650W fazlaca yaterli ve sorun yetip yetmemesi değil. Güç kaynağı kalitesiz.

Tam bir bütçe var mı şimdi?

Bu sistemi alabilirsiniz avantajlı fiyat.

650W fazlaca yaterli ve sorun yetip yetmemesi değil. Güç kaynağı kalitesiz.

Tam bir bütçe var mı şimdi?

Bu sistemi alabilirsiniz avantajlı fiyat.
attığın sistem gayet güzel fire flux yerine gerçekten önerir misiniz.
Birde bu fire flux alma sebebim pci muhabbeti tam olarak ne olduğunu bilmesemde ekran kartı performansını arttırdığını biliyorum. Sizin attığınız sistemdede bu pci olayı var mı?

Merhaba, öncelikle yakın zamanda toplama ya da hazır bir PC almak istiyorum.
Birçok siteyi gezdikten sonra inventusun fire flux hazır sistemini gördüm fakat forumlarda gezerken bu sistemin alınmaması gerekildiği yazılıyordu. Bunun sebebini çok merak ediyorum, bu sistemi tek tek toplarken daha ucuzunu bulamadım ki bu benden kaynaklı olabilir PC toplamayı pek bilmiyorum. Bu sistemin alınmama nedeni ve en azından 10kdan az bir PC toplamama yardımcı olursanız sevinirim.
(Valorant, GTA 5, CS:GO, Phasmophobia oynuyorum.) Bu arada fire flux sistemindeki ekran kartı, işlemci, RAM ve SSD'yi değiştirdim onun da fotoğrafını koyuyorum bir de bu en üstteki 4000 TL olan şey ne? Acaba onu da yazarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1533437
Dün aynı fiyata vatan sattı INTEL I3 12100F-MSI RTX2060 VENTUS-GPOC-H610M BOMBER-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu sistemi 2060 lı

attığın sistem gayet güzel fire flux yerine gerçekten önerir misiniz.
Birde bu fire flux alma sebebim pci muhabbeti tam olarak ne olduğunu bilmesemde ekran kartı performansını arttırdığını biliyorum. Sizin attığınız sistemdede bu pci olayı var mı?
Ekran kartı performansı arttırma derken? Sanırım GTX 1650 yerine RX 6500 XT seçme muhabbetini söylüyorsunuz. Attığım sistemdeki ekran kartı RX 6500 XT'den daha iyi. Güç kaynağı da daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı