İnventus Güvenilir mi ?

Furkan Tünel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topluyacağım ama İnventus'dan almak istiyorum. Güvenilir mi ? PC yi orada toplayacağım ek bir ücret alıyorlar mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Güvenilir ama fiyatlar biraz pahalı. Sinerji'den alışveriş yapmanı tavsiye ederim. Hem güvenilir hem ucuz.

Türkiye'deki Amazon kalitesinde hizmet veren bir firmadır. Sistem montajını en temiz şekilde yapar ve sistemi 24 saat boyunca çeşitli stres testleri ile test ederler. Montaj için ek bir ücret alınmıyor. Ayrıca kargoda ücretsiz.

bence de inventus güvenli ben memmun kaldım ayın 13.11.2015 tarihinde sipariş verdim aynı gün gönderdiler 3 gün soran elime ulaştı. Yanlız ben test edilmesini istemedim parçaların, açılmış kutu görünce tırsıyorum çünkü :)

Pazartesi günü 5000 TL'lik alışveriş yaptım kendilerinden, ATM üzerinden. Son derece işlerini sıkıya alan, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan bir firma. Şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı