İnventus kapıda ödemede taksit oluyor mu?

Mert340752

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar.
İnventus sitesinde kapıda ödeme de taksit yapıyorlar mı ve kapıda ödeme de parayı vermeden kutuyu açıp aldığımız şeyi kontrol edebiliyor muyuz?

İnvetus'ta kapıda ödeme varmı bilmiyorum ama invetus güvenilirdir. 4 defa alışveriş yaptım hiçbirinde sorun yaşamadım. Sorun yaşayan olduğunu sanmıyorum.
Siteye baktım kapıda ödeme seçeneği yok. Eğer olsaydı kutuyu açarsan kargoyu kabul etmiş sayılırsınız.

Hiçbir firmanın kapıda ödemesinde taksit olmaz.
Çünkü bu sistemde tahsilat kargo firması üzerinden ödeme garantisi ile işlemektedir.

İnvetus'ta kapıda ödeme var mı bilmiyorum ama invetus güvenilirdir. 4 defa alışveriş yaptım hiçbirinde sorun yaşamadım. Sorun yaşayan olduğunu sanmıyorum.
Siteye baktım kapıda ödeme seçeneği yok. Eğer olsaydı kutuyu açarsan kargoyu kabul etmiş sayılırsınız.

Peki ben siteden hazır sistemi özelleştirip alsam bir sorun çıkar mı? Çıkarsa ilgilenirler mi birkaç açılmış konuya baktım olumsuz mesajlar vardı ondan kararsız kaldım.

Peki ben siteden hazır sistemi özelleştirip alsam bir sorun çıkar mı? Çıkarsa ilgilenirler mi birkaç açılmış konuya baktım olumsuz mesajlar vardı ondan kararsız kaldım.
İnvetus'ta şuan bana göre indirim yok.
İlgi ve yardımcı olma konusunda şüpheniz olmasın. Peşin fiyatına taksit seçenekleri çok güzel. Ama dediğim gibi şuan uygun bir sistem göremedim.

İnvetus'ta şu an bana göre indirim yok.
İlgi ve yardımcı olma konusunda şüpheniz olmasın. Peşin fiyatına taksit seçenekleri çok güzel. Ama dediğim gibi şu an uygun bir sistem göremedim.

Frekans TV'nin APU sistemi vardı 5.999₺ ye bana mantıklı geldi zaten çok da bütçem yok.

Geri
Yukarı