İnventus Rage 24 hazır sistem almak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan Orbot
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 853

Orbot

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar toplamak istiyorum ve birkaç gün önce ınventus'un Rage 24 hazır sistemini gördüm indirimdeymiş galiba sizce bu özelliklere bu fiyat iyi mi?

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-22_190615718.png
    resim_2024-01-22_190615718.png
    79,4 KB · Görüntüleme: 183
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için sağ olun bir de şunu merak ediyorum sizce 4-5 aya PC hazır sistem fiyatları ne kadarlık bir artış gösterir?

Arkadaşlar bilgisayar toplamak istiyorum ve birkaç gün önce ınventus'un Rage 24 hazır sistemini gördüm indirimdeymiş galiba sizce bu özelliklere bu fiyat iyi mi?

Hocam ekran kartını RX 7600 yapıp anakartını B450a Max yaparsanız 25 bin TL'lik sistemi 15 bin TL'ye almış oluyorsunuz ve RX 7600 gayet güzel bir ekran karti.

Screenshot_20240125_234011_Chrome.jpg

Az evvel Akakçe'den aynı parçaları topladığımda 23 24 bin TL geldi.

Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için sağ olun bir de şunu merak ediyorum sizce 4-5 aya PC hazır sistem fiyatları ne kadarlık bir artış gösterir?
Her hafta kontrol ediyorum 400-500 tl arası zam geliyor sürekli böyle devam ederse alınmayacak duruma gelir.

Son düzenleme:
Hocam ekran kartını RX 7600 yapıp anakartını B450a Max yaparsanız 25 bin TL'lik sistemi 15 bin TL'ye almış oluyorsunuz ve RX 7600 gayet güzel bir ekran karti.

Eki Görüntüle 2097012

Az evvel Akakçe'den aynı parçaları topladığımda 23 24 bin TL geldi.

Her hafta kontrol ediyorum 400-500 TL arası zam geliyor sürekli böyle devam ederse alınmayacak duruma gelir.

Bu bilgisayarı alacağım ama fatura şahısa mı şirkete mi olmalı ve isteyeceğim kart abimin fatura bilgilerine kendi ismimi T.C. vs yazarsam sorun olur mu?

Bu bilgisayarı alacağım ama fatura şahısa mı şirkete mi olmalı ve isteyeceğim kart abimin fatura bilgilerine kendi ismimi T.C. Vs yazarsam sorun olur mu?

Kart kimin üstüne ise bilgileri ona ait olmalı ve eğer bilgisayarı bir kuruma vesaire almıyorsan bireysel fatura seçmelisin.
Fatura kısmına kendi ismini vs. yazabilirsin adres T.C. Sıkıntı olmaz ama kart kimin üstüne ise ona yaz.

Ekran görüntüsü 2024-02-02 173713.png

Ekran görüntüsü 2024-02-02 173802.png

Son düzenleme:
Bu bilgisayarı alacağım ama fatura şahısa mı şirkete mi olmalı ve isteyeceğim kart abimin fatura bilgilerine kendi ismimi T.C. vs yazarsam sorun olur mu?
Merhaba ben de almayı düşünüyorum sipariş ne zaman elinize ulaştı ve herhangi bir problem oldu mu?

Merhaba ben de almayı düşünüyorum sipariş ne zaman elinize ulaştı ve herhangi bir problem oldu mu?
Dostum bu sistem şu anda pahalılanmış 3050 sisteme 18 bin tl fazla itopyadan modart 3 sistemini alabilirsin. İntel arc a750 var ekran kartı olarak 3050 den daha iyidir ve 14 bin tl. Ama özelleştirmelerden bilgisayar kasasını vento olarak değiştirmelisin gamebooster veya rampage kasalar kötüdür.

Geri
Yukarı