İnventus Unlost Eco Hazır Sistem Deneyimim

nabarsın

Decapat
Unlost Eco adlı sistemin İnventus üzerinden siparişini vermiştim ama gerek 4 gün boyunca geri dönüş yapılmaması, gerek sistem hakkında şüpheli bir şekilde her konuda Unlost Eco alın diye tavsiye verenleri görmemle birlikte biraz canım sıkılmıştı.

4 gün sonunda nihayet İnventus geri dönüş yaptı ve sistemi kutu içeriği olmadan 10 gün içerisinde kargoya vereceklerini söylediler.
Düşünmeden siparişi iptal ettim.
200 lira ucuza gelicek diye ne olduğu belirsiz kutusuz parçalar alacağıma gider Vatan Bilgisayar gibi kurumsal yerlerden alışveriş yaparım.

Unlost ile ilgili konuşmak bile istemiyorum. Bu olayda ki tecrübemle sabitlendi ki adam kendi çıkarı için binlerce kişinin parasını boşa harcamasına sebep olabilen birisi ve güvenilmez.

Technopat sitesinde de Unlost'un Steam grubundan kişiler algı yönetimi yapıyorlar.
Her konunun altında Unlost Eco almanızı söyleyen kişilere dikkat edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin kutusuz gönderildiğini bilmiyordum. Ben de öneriyordum ama artık önermeyeceğim. Unlost ayrı bir yaratık zaten. Kendisini de ekibini de zerre sevmiyorum. Ayrıca sistemlerin tanıtım videosu yalan yanlış bilgilerle dolu.

Unlost'a ne dediğin beni ilgilendirmez ama kullanıcılarını yolmak yerine yardımcı olan İnventus'u Vatan gibi milleti yolmaya çalışan bir firma ile bir tutman komik.

Ayrıca 5000 TL değerinde sistem topladım. Satış öncesi olsun, satış sonrası olsun gayet ilgililer. Kablolamadan tut kargo paketlemeyesine kadar gayet özenli ve "kurumsal" bir firma. (Uygun bir zamanımda kasanın resimini atarım.) Ne zaman sistemle ilgili sorunum olsa destek bölümüne yazıyorum maksimum 1 gün içinde dönüyorlar ve "kullanıcı hatası" deyip geri çevirmiyorlar. Sonuna kadar destek veriyorlar.

Son düzenleme:
Unlost'a ne dediğin beni ilgilendirmez ama kullanıcılarını yolmak yerine yardımcı olan İnventus'u Vatan gibi milleti yolmaya çalışan bir firma ile bir tutman komik.

Ayrıca 5000 TL değerinde sistem topladım. Satış öncesi olsun, satış sonrası olsun gayet ilgililer. Kablolamadan tut kargo paketlemeyesine kadar gayet özenli ve "kurumsal" bir firma. (Uygun bir zamanımda kasanın resimini atarım.) Ne zaman sistemle ilgili sorunum olsa destek bölümüne yazıyorum maksimum 1 gün içinde dönüyorlar ve "kullanıcı hatası" deyip geri çevirmiyorlar. Sonuna kadar destek veriyorlar.
Ben de Unlost ECO'YU almayı düşünüyorum sizce almalıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı