İnventus Unlost Eco V2 toplama

Laptoplarda kaliteli olmayanlarda ısınma sorunu oluyor laptop alacaksanız araştırın derim ama laptopa ihtiyacınız yoksa masaüsti alın deriö.

Kargo parası ne kadar.

Laptop işine giremiyorum malesef. Fotoğraf ve video edit işleriyle uğraşıyorum o yüzden sistem çoğunlukla yük altında çalışacak ve ısınma benim için çok büyük bir problem.

İ5 11400 işlemcili bir sistem toplayın. Hangi oyunları oynadığınızı bilmiyorum ama rekabetçi oyunları oynarsınız sonra 2022 yılında daha iyi ekran kartı alıp aynı fiyata daha iyi sistem toplarsın.

Fotoğraf ve video edit işleriyle uğraşıyorum o yüzden sistem çoğunlukla yük altında çalışacak ve ısınma benim için çok büyük bir problem.
O zaman AMD işlemcili sistem tercih edin.

Bence bekle donanımarşivi güzel F/P sistemler çıkarıyor İtopya'nın site altyapısı ağustos'ta gelişmiş olacakmış çökmeyecekmiş. 9kya topladığı sistemi gördük zaten efsaneydi.

Bence o fiyata alınmaz. Aceleniz yoksa bekleyin derim. 1 sene önce 7kya 2070 Super'li sisyemler hazırlanıyordu ;(

Hocam bundan 1 ay öncesinin fiyatlarına baktığımda bile canım yanıyor çok haklısın ama biraz acelem var açıkcası. Hem de yakın zamanda beklenen teknoloji ürün/gümrük vergileri ve gerekse doların yeniden artışa geçmesi can yakacak gibi gözüküyor.

İ5 11400 işlemcili bir sistem toplayın. Hangi oyunları oynadığınızı bilmiyorum ama rekabetçi oyunları oynarsınız sonra 2022 yılında daha iyi ekran kartı alıp aynı fiyata daha iyi sistem toplarsın.

Fotoğraf ve video işleriyle uğraşıyorum, amd ryzen 5 serisi o yüzden öncelikli tercihim.

Sen şimdiden kararını vermiş gibisin ama.

Attığın sistemin PSU'su kötü.

Attığım sistemdeki Ram'ler OC konusunda daha iyi.

Ek olarak 2060 var.

Attığım sistem MSI RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB la birlikte 11.720tl küsüre geliyor ancak psu konusunu pek bilmiyorum, güzel olduğunu okumuş duymuştum ama bir sorun çıkarır mı bana ya da çok büyük bir fark var mıdır aralarında? Bir de kasaları arasında büyük bir kalite farkı var mıdır, bu sistemle ısınma sorunu yaşar mıyım attığım kasa tercihlerinde?

Fotoğraf ve video işleriyle uğraşıyorum, amd ryzen 5 serisi o yüzden öncelikli tercihim.

Attığım sistem MSI RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB la birlikte 11.720tl küsüre geliyor ancak psu konusunu pek bilmiyorum, güzel olduğunu okumuş duymuştum ama bir sorun ya da çok büyük bir fark yaratır mı aralarında?
SHP 650 V2'ye kim güzel demiş acaba. C4 sayılmaz ama kötü bir PSU. Korumaları eksik, 650W'ın da tamamını veremiyor, yanlış hatırlamıyorsam 550-600 arasıydı.

Geri
Yukarı