İnventus Unlost Eco V2 toplama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kararı siz verin.

Attığınız videoda 3600'un premiere değerleri daha yüksek gözüküyor, ben Da Vinci kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla ondan daha fazla bir fark yaratıyor. Ancak önerdiğiniz sistemde ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB olduğunu gördüm farklı olarak, MSI RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB ile arasında aşırı bir fark var mıdır
SHP 650 V2'ye kim güzel demiş acaba. C4 sayılmaz ama kötü bir PSU. Korumaları eksik, 650W'ın da tamamını veremiyor, yanlış hatırlamıyorsam 550-600 arasıydı.
Hocam sizin attığınız sistemi de çok beğendim ama ram ve ssd okuma/yazma arasındaki farka rağmen daha pahalı bir sistem o yüzden kararsız kaldım biraz. PSUlar arasındaki kalite farkı, onlardan feragat etmek için değer mi bilemedim, özellikle renk düzenlemesi yaparken ram ve ssd hızı önemli konular benim için.

Son düzenleme:
Fark yok. Araştırıp almanızı tavsiye ederim. Lower is better yazıyor, i5 daha iyi oluyor.

Dikkat etmemişim ona kusura bakmayın, çekirdek parçacıklarının hızı konusunda amd'nin önde olduğunu görmüştüm hep, ilginçmiş araştırıcam biraz daha bunu.
Müşteri hizmetleri ve sorunlu parça konularında hangi firma daha iyidir orda bitiyor karar açıkcası benim için. İnventus, qp ve gaminggen sırasıyla ilk sırada bildiğim kadarıyla ama şikayet oranlarını biliyorum, satış oranlarını bilmiyorum tabii ki.

Dikkat etmemişim ona kusura bakmayın, çekirdek parçacıklarının hızı konusunda amd'nin önde olduğunu görmüştüm hep, ilginçmiş araştırıcam biraz daha bunu.
Müşteri hizmetleri ve sorunlu parça konularında hangi firma daha iyidir orda bitiyor karar açıkcası benim için. İnventus, qp ve gaminggen sırasıyla ilk sırada bildiğim kadarıyla ama şikayet oranlarını biliyorum, satış oranlarını bilmiyorum tabii ki.
Çip krizi olduğu için AMD üst seviye işlemcilere oynadı. Alışveriş yapmadığım için yorum yapamayacağım ama yazdığınız firmalardan herhangi bi sorun yaşayanı duymadım, şimdiden hayırlı olsun. Bu arada Intel almaya karar verip ekran kartını sonradan almayı düşünüyorsanız sonunda "f" yazanı almayın.

Çip krizi olduğu için AMD üst seviye işlemcilere oynadı. Alışveriş yapmadığım için yorum yapamayacağım ama yazdığınız firmalardan herhangi bi sorun yaşayanı duymadım, şimdiden hayırlı olsun. Bu arada Intel almaya karar verip ekran kartını sonradan almayı düşünüyorsanız sonunda "f" yazanı almayın.
İntel ve psu farkı ram ve ssd farkına değer mi, İyice bi araştırıp bakıcam hocam. Çok sağolun.
Kasadan fazla anlamıyorum ancak kasa farkı da var gibi gözüküyor.

Kazıklanmak nedir nasıl kazıklanılır.İnventus'un çoğu sistemi kazık oluyor önermem.
Hocam bakarsanız önerilen sistemlerde aynı fiyat bantlarında ve bir aşağı bir yukarı eşdeğer özelliklerdeler niye öyle dediniz acaba?
Özellikle bir tek kasa farkı var gibi gözüküyor özellikle bu kasanın soğutmasının yeterli olup olmayacağını sormak istemiştim...

Mesela inventus 100 satış yaptı 10 şikayet ama gamung gen İtopya çok satış yaptığı için şikayet fazla merak etemyin diliniz yanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı