İnventus'tan sipariş edilen sistem kargoya verilmedi

Birkan Kaya

Hectopat
Pazartesi Unlost ECO bilgisayarı sipariş ettim, 6 gün içerisinde kargoya verilir dedi bugün 5. Gün bilgi almak için telefon numaralarını arıyorum meşgule atıyorlar. Yarın pazar tatilleri var, 6 ay taksit istedim ama iptal etsem banka hesabıma aylık olarak iptal ettiğim bilgisayarın parasını öder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çıkış haftası bildiğim kadarıyla. Yoğunluktan dolayı bir gecikme olabilir. İnventus güvenilir bir firma.

İnventus ile sorun yaşayacağınızı sanmam. En kısa sürede halledeceklerdir ama içim rahat etsin diyorsanız bir de e-posta yoluyla iletişime geçmeyi deneyin.

İnventus'tan yana sorun olacağını sanmıyorum. Hizmet almasanız dahi mail yoluyla destekte bulunuyorlar, sitem toplarken kasa tavsiyesinde bulunmalarını istemiştim sağolsunlar yardımcı olmuşlardı. Özetle güvenilir firmadır.

İnventus ile çok alışverişim olmuştu. Son derece güvenilirdir. Eski bir firmadır. Öyle ki aldığın PC'de bir sorun çıkıp garantiye yolladığında tamir edilene kadar geçici bir PC yollayan tek firmadır.

Bu kadar sabırsız olmanıza gerek yok efendim sonuçta toplama bir bilgisayarı ilk haftalarında sipariş ediyorsunuz 20 gün boyunca basit bir kitabı beklediğimi bilirim inventusdan sorun yaşamazsınız sıkıntı yapmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı